settings icon
share icon
Jautājums

Kā mums jādzīvo savas dzīves ņemot vērā to, ka Kristus atgriezīsies?

Atbilde


Mēs ticam, ka Jēzus atgriešanās ir nenovēršama, kas nozīmē, ka Viņš var atgriezties kuru katru mirkli. Mēs, kopā ar apustuli Pāvilu gaidām: ”uz lielā Dieva un mūsu glābēja Jēzus Kristus godības atklāšanos” (Titus 2:13). Zinot, ka Tas Kungs varētu nākt jau pat šodien, daži top kārdināti apstāties savu darbu vidū un tikai ”gaidīt” neko nedarot.

Tomēr, pastāv liela atšķirība starp zināšanu, ka Viņš varētu atgriezties šodien un starp zināšanu, ka Viņš atgriezīsies. Jēzus teica: ”dienu un stundu neviens nezina” (Mt.ev.24:36). Viņa atnākšana ir tā lieta, ko Dievs nav atklājis nevienam; tātad līdz tam brīdim, kad Viņš mūs sauks, mums vajadzētu turpināt kalpošanu Viņam. Jēzus, Savā alegoriskajā stāstā par kungu, kas pirms došanās prom deva norīkojumus saviem kalpiem teica: ”saimniekojiet, kamēr es pārnāku” (Lk.ev.19:13).

Svētajos Rakstos Kristus atgriešanās vienmēr ir pasniegta kā liela motivācija rīkoties, bet nekad kā iemesls, lai izvairītos no darbošanās. 1.vēstulē Kor.15:58 Pāvils savu mācību par sajūsmas dienu apkopo sakot: ”esiet noturīgi un nelokāmi, vienmēr dedzības pilni Kunga darbā.” Tas nozīmē, ka mums visu sevi jānodod Tā Kunga darbam. 1.vēstulē Tes.5:6 par Kristus atnākšanas dienu Pāvils noslēdz mācību ar šādiem vārdiem: ”Tad nu negulēsim kā visi pārējie, bet būsim nomodā un skaidrā prātā.” Atkāpties vai ”izrunāties” nekad nav bijis Jēzus nodoms pret mums. Tā vietā mums jāstrādā, kamēr vien varam. ”Nāk nakts, kad neviens nevar strādāt” (Jņ.ev.9:4).

Apustuļi dzīvoja un kalpoja ar domu, ka Jēzus varētu atgriezties viņu dzīves laikā; kas gan notiktu, ja viņi izvairītos no saviem pienākumiem un tikai ”gaidītu?” Viņi būtu bijuši nepaklausīgi Kristus komandām (jo Viņš teica: ”Ejiet pa visu pasauli un sludiniet evaņģēliju visai radībai” (Mk.ev.16:15)) un līdz ar to evaņģēlijs nebūtu bijis izplatīts. Apustuļi saprata, ka Jēzus nenovēršamā atgriešanās nozīmē to, ka viņiem ir jābūt nodarbinātiem ar Dieva darbu. Viņi izdzīvoja savas dzīves visā pilnībā. Tā, it kā katra diena būtu pēdējā. Mums tieši tāpat, katru dienu vajadzētu uzskatīt kā dāvanu un izmantot to par slavu un godu Dievam.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Kā mums jādzīvo savas dzīves ņemot vērā to, ka Kristus atgriezīsies?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries