settings icon
share icon
Jautājums

Vai mēs redzēsim draugus un ģimenes locekļus debesīs?

Atbilde


Daudzi cilvēki saka, ka nokļūstot debesīs vissvarīgākais būs satikt draugus un ģimenes locekļus, kas aizgājuši pirms viņiem. Nokļūstot mūžībā mēs satiksim savus mīļotos cilvēkus un varēsim pavadīt laiku kopā ar viņiem. Tomēr debesīs tas nebūs mūsu galvenais koncentrēšanās mērķis. Daudz vairāk mēs būsim nodarbināti ar kalpošanu Dievam un debesu brīnumu apbrīnošanu. Atkalapvienošanās ar mīļajiem būs Dieva žēlastības, Viņa godības, mīlestības un Viņa vareno darbu atcerēšanās. Mēs būsim ielīksmoti un priecīgi, jo mums būs ļauts slavināt un kalpot Tam Kungam kopā ar citiem ticīgajiem un it īpaši ar tiem, kurus mēs mīlējām uz zemes.

Vai saskaņā ar Bībelē teikto mēs būsim spējīgi atpazīt mūsu mīļos aizkapa dzīvē? Ķēniņš Sauls atpazina Samuēlu, kad tas tika izsaukts no mirušo valstības (1.Sam.28:8-17). Kad Dāvida mazais dēliņš nomira, viņš paziņoja - ”Es gan došos pie viņa, bet viņš pie manis neatgriezīsies” (2.Sam.12:23). Dāvids ticēja, ka viņš atpazīs savu dēlu debesīs par spīti tam, ka viņš mira kā zīdainis. Lk.ev.16:19-31 pantos Ābrahams, Lācaruss un bagātais vīrs bija atpazīstami pēc nāves. Mozus un Elija arī bija atpazīstami pēc pārveidošanās (Mt.17:3-4). Šajos piemēros Bībele apstiprina, ka pēc nāves mēs būsim atpazīstami.

Bībele nepārprotami paziņo, ka ieradušies debesīs mēs būsim kā Viņš (Jēzus), jo mēs redzēsim kāds Viņš ir (1.Jņ.3:2). Tāpat kā mūsu pasaulīgie ķermeņi bija no pirmā vīrieša Ādama, tā pie mūsu atdzimšanas mēs būsim kā Kristus (1. Kor.15:47). ”Tāpat kā mēs valkājam zemes cilvēka izskatu, tā mēs arī valkāsim debess cilvēka izskatu” (1.Kor.15:49, 53). Daudzi cilvēki atpazina Jēzu pēc Viņa augšāmcelšanās (Jņ.ev.20:16, 20, 21:12; 1.Kor.15:4-7). Ja Jēzus bija atpazīstams Savā izskaistinātajā ķermenī, tad arī mēs būsim atpazīstami savos jaunajos, izskaistinātajos ķermeņos. Redzēt savus mīļotos debesīs ir cēlas debesu piedāvātās izredzes, tomēr debesis daudz vairāk ir attiecināmas uz Dievu. Mēs koncentrēsimies vairāk uz Dievu un mazāk uz mums pašiem. Bet kāds nebeidzams, neizsakām prieks būs kalpot Dievam kopā ar visiem saviem atkal satiktajiem mīļajiem.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Vai mēs redzēsim draugus un ģimenes locekļus debesīs?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries