settings icon
share icon
Jautājums

Vai debesis ir patiesas?

Atbilde


Pavisam noteikti un droši ir tas, ka debesis ir īsta, patiesa vieta. Bībele mums saka, ka debesis ir Dieva tronis (Jes.gr.66:1; Ap.d.7:48-49; Mt.ev.5:34-35). Pēc Jēzus augšāmcelšanās un parādīšanās mācekļiem šeit uz zemes Viņš tika ”uzņemts debesīs un sēž pie Dieva labās rokas” (Mk.ev.16:19; Ap.d.7:55-56). ”Jo Kristus nav iegājis rokām taisītā svētnīcā, patiesās attēlā, bet pašās debesīs, lai tagad par mums parādītos Dieva vaiga priekšā” (Ebr.9:24). Jēzus ne tikai iegāja debesīs pirms mums visu mūsu labā, bet Viņš ir arī dzīvs un uz šodienu kalpo mums kā augstais priesteris patiesajā, Dieva darinātajā svētnīcā (Ebr.6:19-20; 8:1-2).

Kā arī Pats Jēzus teica, ka Dieva mājā ir daudz istabu un Viņš iet pirmais uz turieni, lai sagatavotu tās priekš mums. Mēs varam būt droši un pilnīgi pārliecināti par Viņa vārdiem, ka kādu dienu Viņš atgriezīsies un paņems mūs uz debesīm kā apsolījis (Jņ.ev.14:1-4). Mūsu ticība mūžīgajām mājām debesīs ir balstīta uz skaidri izteiktu Jēzus apsolījumu. Debesis ir īsta, patiešām eksistējoša vieta.

Kad cilvēki noliedz debesu esamību, tad viņi noliedz ne tikai rakstīto Dieva Vārdu, bet tie noliedz arī visdziļākās savu siržu ilgas. Attiecībā uz šo jautājumu Pāvils rakstīja korintiešiem iedrošinot tos saglabāt uzticību debesu cerībai, lai tie nezaudētu sirdi. Lai arī mēs, šeit uz zemes ”vaidam, čīkstam un pūšam,” tomēr mūsu priekšā vienmēr ir debesu cerība, kur mēs kaislīgi vēlamies nokļūt (2.Kor.5:1-4). Pāvils mudināja korintiešus gaidīt ar prieku savas mūžīgās mājas debesīs; tās ir izredzes, kas palīdz izturēt visas grūtības un vilšanās, kas ir klātesošas uz šīs zemes. ”Jo tagadējās grūtības, kas ir vieglas, dod mums neizsakāmi lielu mūžīgu godību, ja mēs neņemam vērā to, kas ir redzams, bet to, kas nav redzams. Jo redzamais ir laicīgs, bet neredzamais mūžīgs” (2.Kor.4:17-18).

Tieši tāpat kā katra cilvēka sirdī Dievs ir ielicis zināšanas par Savu esamību (Rom.1:19-20), tāpat arī cilvēki ir ”programmēti” vēlēties nokļūt debesīs. Tā ir neskaitāmu grāmatu, dziesmu un mākslas darbu tēma. Nelaimīgā kārtā mūsu grēki ir noslēguši mūsu sirdis ceļam uz debesīm. Kopš debesis ir svētā un perfektā Dieva mājošanas vieta, grēkam tur nav vietas; ne arī tas var būt pieņemts vai pieļauts. Laimīgā kārtā Dievs ir nodrošinājis mums ceļu un veidu kā atvērt debesu durvis – Jēzu Kristu (Jņ.ev.14:6). Visi, kas tic Viņam un meklē piedošanu par grēkiem galu galā atradīs debesu durvis plaši atvērtas. Lai mūsu nākotnes māju slava motivē un virza mūs visus kalpot Dievam uzticīgi un ar visu sirdi! ”Tā, ka nu mums, brāļi, Jēzus asinīs ir droša pieeja svētnīcai. Tas ir jauns, dzīvs ceļš, ko viņš mums atvēris caur tempļa priekškaru, tas ir, caur savu miesu, un mums ir augstais priesteris pār Dieva namu. Tuvosimies tam ar patiesām sirdīm paļāvīgā ticībā, ar sirdīm kas šķīstītas no ļaunas apzinās, un miesu mazgājuši šķīstā ūdenī” (Ebr.10:19-22).

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Vai debesis ir patiesas?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries