settings icon
share icon
Jautājums

Vai debesīs pastāvēs laulības?

Atbilde


Bībele saka, ka pēc augšāmcelšanās cilvēki ne precēsies, ne arī tiks precēti, bet visi būs kā eņģeļi debesīs (Mt.ev.22:30). Šī bija Jēzus atbilde uz Viņam uzdoto jautājumu, kad tika runāts par sievieti, kura bija precējusies vairākas reizes – respektīvi, ar kuru no vīriem viņa būs precēta debesīs (Mt.ev.22:23-28)? Skaidrs, ka debesīs nepastāvēs tāda lieta kā laulības. Tomēr tas nenozīmē, ka nokļūstot debesīs vīrs un sieva nepazīs viens otru. Tas nenozīmē arī to, ka debesīs viņiem nevarēs būt tuvas attiecības. Bet šķiet, ka tas nozīmē to, ka debesīs vīrs un sieva vairāk nebūs precēti.

Visticamāk ir tas, ka debesīs nebūs laulību tāpēc, ka tās vienkārši vairāk nebūs vajadzīgas. Dievs ieviesa laulības ar noteiktu mērķi. Pirmkārt, Dievs redzēja, ka Ādamam ir vajadzīgs draugs, jo viņš bija vientuļš. ”Un Dievs Tas Kungs sacīja: "Nav labi cilvēkam būt vienam; Es tam darīšu palīgu, kas atbilstu viņam” (1.Moz.gr.2:18). Ieva bija atrisinājums Ādama vientulības problēmai, kā arī viņa vajadzībai pēc ”palīga,” kas dzīves laikā vienmēr būtu klāt. Debesīs nebūs vientulības, nedz arī tur pastāvēs vajadzība pēc palīga. Mēs būsim daudzu ticīgo un arī eņģeļu ieskauti (Atkl.gr.7:9) un visas mūsu vajadzības būs apmierinātas, ieskaitot vajadzību pēc drauga.

Otrkārt, Dievs radīja laulības, lai piepildītu zemi ar cilvēkiem. Bet debesis nebūs piepildītas un apdzīvotas caur bērnu dzemdināšanu. Tie, kuri ies uz debesīm, nokļūs tur caur ticību Kungam Jēzum Kristum; tie netiks radīti dzemdināšanas procesā. Tāpēc laulībām debesīs vairs nebūs jēgas, kopš tur vairāk nebūs bērnu radīšanas procesa vai vientulības.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Vai debesīs pastāvēs laulības?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries