settings icon
share icon
Jautājums

Ko saka Bībele par atbildības svarīgumu?

Atbilde


Ar neskaitāmajiem kārdinājumiem, kādi sastopami mūsdienu pasaulē, Sātans strādā virsstundas, lai radītu vēl vairāk. Mums visiem vajadzētu būt brālim vai māsai uz kuriem varam paļauties brīžos, kad sastopamies ar kārdinājumiem, jo tie mūsu garīgajai dzīvei draud nepārtraukti. Ķēniņš Dāvids bija viens pats vakarā, kad Sātans viņu pamudināja izdarīt laulības pārkāpumu. Varētu šķist, ka tā bija Batsheba, kas kārdināja Dāvidu (2.Sam.11), bet Bībele saka, ka mūsu cīniņi pret garīgajiem spēkiem un varām nav miesiski, bet garīgi (Ef.6:12).

Zinot, ka karojam pret tumšajiem spēkiem, mums visiem vajadzētu saņemt palīdzību tik daudz, cik vien iespējams. Vēstulē Efeziešiem Pāvils pavēl būt apbruņotiem ar visiem Dieva nodrošinātajiem ieročiem, lai mēs spētu cīnīties pret šiem spēkiem. ”Ņemiet visus Dieva ieročus, lai jūs varētu stāties pretī ļaunajā dienā un, visu pārvarējuši, pastāvēt!” (Ef.6:13). Pāvils apzinājās, ka pat, ja apbruņojamies ar visiem Dieva dotajiem ieročiem, tomēr cilvēki vien esam, tāpēc ne vienmēr esam spējīgi izturēt Sātana uzbrukumus vienatnē. Mums vienmēr jātur prātā, ka kārdinājumi nāks.

Sātans zina mūsu vājās puses un viņš zina arī to, ka esam viegli ievainojami. Sātans zina, ka precētu cilvēku strīdos kāds no laulātajiem var sākt meklēt sapratni ārpus mājas. Sātans zina, ka vecāku sodīts bērns var kļūt spītīgs un ļauns. Sātans zina, ka nepatikšanas darbā var mūs vilināt iegriezties krogā. Kur lai atrodam palīdzību, ja esam darījuši visu iespējamo cīņā pret kārdinājumiem? Mēs gribam darīt to, kas Dieva acīs labs, tomēr esam vāji. Ko lai darām?

Sak.gr.27:17 ir teikts: ”Dzelzi asina dzelzs, cilvēku – otrs cilvēks.” Drauga atbalsts ir iedrošinošs skats vai garīgais atbalsts. Kad pēdējo reizi jūsu draugs ir zvanījis, lai vienkārši pajautātu – kā iet? Kad pēdējo reizi jūs zvanījāt savam draugam un jautājāt – vai nav vajadzīga palīdzība? Iedrošinājums un garīgais atbalsts no drauga puses dažreiz ir trūkstošais elements cīņā pret Sātanu.

Vēstulē Ebrejiem tas ir sasummēts kopā šādos vārdos: ”Būsim uzmanīgi cits pret citu, rosināsim uz mīlestību un labiem darbiem. Nepametīsim savas kopīgās sapulces, kā tas pie dažiem parasts, bet pamudināsim cits citu, vēl jo vairāk, redzot tuvojamies to dienu” (Ebr.10:24-25). Atbildība ir kritiski svarīga cīņā ar grēku. Atbildīgs draugs vai partneris var būt tas, kurš iedrošina, izsaka rājienu, pamāca, priecājas un raud kopā ar jums. Katram Kristietim vajadzētu būt saskarsmē ar atbildīgu partneri. Tādu, ar kuru kopā var lūgties, runāties un atzīties grēkos. Tādu, kuram var uzticēties visā pilnībā.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Ko saka Bībele par atbildības svarīgumu?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries