settings icon
share icon
Jautājums

Kā es varu sevi sagatavot laulībām?

Atbilde


Sagatavot sevi laulības dzīvei pēc Bībeles pamatiem ir tas pats, kas sagatavot sevi jebkuram dzīves izmēģinājumam. Tiem, kuri ir dzimuši atkal, jāvadās pēc principa, kam vajadzētu regulēt visus mūsu dzīves aspektus: ‘’Tev būs Dievu, savu Kungu, mīlēt no visas sirds un no visas dvēseles, un no visa sava prāta’’ (Mt.ev.22:37). Šis nav tikai vieglprātīgs pants. Šiem vārdiem vajadzētu būt par galveno atbalsta punktu visu mūsu, ticīgo, dzīvēs. Tas nozīmē, pievērst visu savu uzmanību Dievam un Viņa Vārdam ar visām mūsu sirdīm tā, ka mūsu dvēselēs un prātos mēs pastāvīgi esam ar Dievu, un darām it visu, lai Viņu iepriecinātu.

Attiecības ar Dievu, kas mums dotas caur Jēzu Kristu, ir vadošais elements, kas dod visām citām attiecībām nākotnes perspektīvu. Laulību attiecības ir balstītas uz Kristus un draudzes (baznīcas) modeli (Ef.5:22-33). Katrs mūsu dzīves aspekts ir vadīts tā, lai kā ticīgie, mēs dzīvojam saskaņā ar Tā Kunga komandām un paraugu. Mūsu paklausība Dievam un Viņa Vārdam nodrošina mūs ar visu, lai mēs varam piepildīt Dieva doto lomu laulībā un dzīvē. Un katram ticīgajam, kas ir piedzimis dzīvei no jauna, ir dota svarīga loma- godināt Dievu it visā (1.Kor.10:31).

Sagatavot sevi laulības dzīvei, būt cienīgam saņemt Kristus aicinājumu, un panākt intīmas attiecības ar Dievu caur Viņa Vārdu (2.Tim.3:16-17) koncentrējot visu savu uzmanību uz paklausību un pakļāvību. Nav viegli dzīvot pilnīgā paklausībā Dievam. Tā ir nepārtraukta izvēle, kas mums jāizdara katru dienu paklausot un sekojot Dievam, bet ne pasaules uzskatam. Dzīvojot Kristus vērtu dzīvi nozīmē pakļaut sevi pazemībā vienīgajam ceļam, vienīgajai patiesībai un vienīgajai dzīvei dienu no dienas, momentu no momenta. Tā ir katra ticīgā sagatavotība skaistākajai dāvanai dzīvē – laulībām.

Pieaugusi, garīgi nobriedusi persona, kas dzīvo ar Dievu, ir vairāk sagatavota laulībām kā jebkurš cits. Laulības pieprasa uzticēšanos, kaisli, pazemību, mīlestību un cieņu. Šīs ir jebkuras ticīgas personas raksturīgās iezīmes, kam pastāv intīmas attiecības ar Dievu. Sagatavojot sevi laulības dzīvei, jākoncentrējas uz atļaušanu Dievam sevi veidot un pārveidot tādā personā, kādu Viņš vēlētos jūs būt (Rom.12:1-2). Ja jūs pakļaujat sevi Viņam, brīdī, kad pienāks tas brīnišķīgais moments, Viņš padarīs jūs gatavu laulības dzīvei.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Kā es varu sevi sagatavot laulībām?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries