settings icon
share icon
Jautājums

Vai Dievs vēlas, lai Kristieši balsotu?

Atbilde


Mēs esam pārliecināti, ka tas ir mūsu pienākums un atbildība, lai katrs Kristietis balsotu. Un balsotu par tādiem līderiem, kuri atbalsta Kristus principus. Vairāk nekā droši ir tas, ka Dievs ir kontrolē pār visu, bet tas nenozīmē, ka mums nevajag darīt neko, lai veicinātu Viņa gribu. Mums ir dota komanda lūgties par saviem līderiem (1.Tim.2:1-4). Runājot par politiku un vadību, Svētajos Rakstos ir liecības, ka Dievs dažos gadījumos nav bijis apmierināts ar mūsu vadītāju izvēlēm (Hoseja 8:4). Tā ir liecība, ka grēks uz šīs pasaules ir kontrolē pār visu. Liela daļa ciešanu uz šīs zemes ir bezdievīgu vadītāju dēļ (Sak.28:12). Svētie Raksti sniedz Kristiešiem norādījumus, ka jāpakļaujas likumīgām autoritātēm, ja vien tās nav pretrunā ar Kunga komandām (Ap.d.gr.5:27-29; Rom.13:1-7). Tā kā esam no jauna piedzimuši ticīgie, mums jācenšas izvēlēties līderus, kuri paši būs mūsu Radītāja vadīti (1.Sam.12:13-25). Kandidāti vai priekšlikumi, kas pārkāpj Bībeles komandas attiecībā uz dzīvi, ģimeni, laulību vai ticību, nekad nebūtu atbalstāmi (Sak.14:34). Kristiešiem jābalso Svētā Gara vadībā caur lūgšanām un Dieva Vārda studēšanu. Kristiešiem jābalso skatoties uz abiem – gan uz Dieva Vārdu, gan vēlēšanu kandidātu sarakstu.

Daudzās valstīs Kristieši ir apspiesti, valdības vajāti un nav spējīgi kaut ko mainīt. Valdība ienīst viņu ticību un apklusina viņu balsis. Šie ticīgie sludina Jēzus Kristus evaņģēliju riskējot ar pašu dzīvēm. Amerikā, un arī Latvijā, Kristieši ir svētīti ar to, ka viņiem ir tiesības runāt un izvēlēties savus līderus bez bailēm par sevi un savām ģimenēm. Nesenajās Amerikas vēlēšanās, apmēram 2 Kristieši (kas sevi nosaukuši par tādiem- neīsti) no 5 nebalsoja. Apmēram 1 (tā saucamais) Kristietis no 5 vispār nebija piereģistrējušies uz balsošanu.

Mūsdienās ir daudz tādu, kuri vēlētos iznīcināt Kristus vārdu un Viņa ziņu pilnīgi, tā, ka tas nebūtu ne dzirdams, ne jūtams. Balsošana ir viena no iespējām veicināt, aizsargāt un saglabāt dievbijīgu valdību. Izdevības neizmantošana nozīmē ļaut nomelnot Kristus vārdu tiem, kuri vēlas uzspiest savu gribu, kuri domā tikai par sevi. Mūsu ievēlētajiem līderiem ir liela ietekme uz mūsu brīvību un nākotni. Viņi var izvēlēties aizsargāt mūsu tiesības sludināt un izplatīt evaņģēliju, vai arī viņi var to aizliegt. Viņi var virzīt tautu uz taisnību vai morālo pagrimumu. Patiesi Kristieši būdami, mums jāaizstāv Dieva dotās komandas un jāizpilda savas pilsoņu tiesības (Mt.ev.22:21).

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Vai Dievs vēlas, lai Kristieši balsotu?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries