settings icon
share icon
Jautājums

Ko domā Kristieši par ekstrasensiem?

Atbilde


Bībele spēcīgi nosoda spiritismu, mediju, mistiku un ekstrasensus (3.Moz.gr.20:27; 5.Moz.gr:18:10-13). Horoskopi, taro kārtis, astroloģija, nākotnes pareģotāji, zīlēšana pēc plaukstas un garu izsaukšana – tas viss ir nosodīts. Šo prakšu pielietošana ir balstīta uz jēdzienu, ka pastāv dažādi dievi, gari, vai miruši tuvie cilvēki, kas it kā var dot padomu un vadību. Šie ”dievi” un ”gari” ir dēmoni (2.Kor.11:14-15). Bībele absolūti neapstiprina un nedod iemeslu domāt, ka mūsu tuvie cilvēki, kas ir miruši, var kontaktēties ar mums. Ja viņi bija ticīgie, tad viņi ir debesīs un izbauda visbrīnišķīgāko dzīvi kāda vien ir iedomājama kopā ar mīlošo Dievu. Ja viņi bija neticīgie, tad viņi ir ellē un cieš nebeidzamas mokas par to, ka bija sacēlušies un noraidījuši Dievu.

Tātad, ja mūsu mīļie, kas miruši, nespēj kontaktēties ar mums, tad kā tie, kas nodarbojas ar spiritismu, mediji, zīlnieki un ekstrasensi dabū zināt šādas akurātas informācijas. Pastāv daudz spiritisko atmaskošanu, kas pierādītas kā krāpšana un viltības. Ir pierādīts, ka ekstrasenss var iegūt neaptveramu informācijas daudzumu par kādu cilvēku ar ļoti vienkāršam metodēm. Dažreiz vienkārši izmantojot telefonu un pazvanot uz attiecīgām iestādēm, vai arī izmantojot internetu tādā veidā uzzinot vārdus, adreses, dzimšanas dienas datumus, kāzu datumus, ģimenes locekļu skaitu utt. Tomēr, dažreiz viņi zina tādas lietas, ko loģiski apsverot viņiem nebūtu nekādi iespējams zināt. Kur viņi dabū šo informāciju? Atbilde ir – no Sātana un viņa dēmoniem. ” Nav jau arī brīnums – jo pats Sātans izliekas par gaismas eņģeli. Vai jābrīnās, ka arī viņa kalpi ārēji izliekas par taisnības kalpiem?” (2.Kor.11:14-15). Ap.d.gr.16:16-18 apustulis Pāvils apraksta zīlnieci, kura stāstīja citiem nezināmas lietas līdz Pāvils norāja dēmonu, kas bija viņā un izdzina to.

Sātans izliekas labs un izpalīdzīgs. Viņš vienmēr centīsies izrādīties ļoti labs. Sātans un viņa dēmoni dos jebkuru informāciju ekstrasensiem kārtībā, lai ievilinātu tos spiritismā, ko Dievs aizliedz. No sākuma tas var šķist pavisam nevainīgi, bet ātri vien cilvēki kļūst atkarīgi no spiritisma un neviļus Sātanam kontrolēt un sabojāt viņu dzīves. Pēteris brīdina: ”esiet skaidrā prātā un nomodā – jūsu pretinieks velns kā lauva rūkdams staigā apkārt, meklēdams, ko varētu aprīt” (1.Pēt.5:8). Dažos gadījumos ekstrasensi paši ir pievīlušies nezinot īsto avotu no kurienes viņi smeļ savu informāciju. Lai kāds arī nebūtu gadījums, un lai kur viņi saņem informāciju, jebkurā gadījumā viss, kas ir saistīts ar spiritismu, zīlēšanu vai astroloģiju nav dievbijīgs līdzeklis informācijas iegūšanai. Tad kā mēs varam saskatīt uz zināt Dieva gribu attiecībā uz savām dzīvēm? Dieva plāns ir vienkāršs, tomēr spēcīgs un efektīvs: studējiet Bībeli (2.Tim.3:16-17) un lūdziet, lai Dievs piešķir gudrību (Jēk.1:5).

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Ko domā Kristieši par ekstrasensiem?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries