settings icon
share icon
Jautājums

Kas ir jaunās debesis un jaunā zeme?

Atbilde


Daudziem cilvēkiem ir radies nepareizs priekšstats par to, kas ir debesis. Atkl.gr.21-22 sniedz detalizētu aprakstu par jaunajām debesīm un jauno zemi. Pēc pastarās tiesas beigām (pasaules gala) pašreizējās debesis un zeme būs iznīcinātas un aizstātas ar jaunām debesīm un zemi. Jaunā ticīgo dzīvošanas vieta būs jaunā zeme. Jaunā zeme ir tās “debesis,“ kur mēs pavadīsim mūžību. Tā būs jaunā zeme, kur Jaunā Jeruzaleme - debešķīgā pilsēta - būs novietota. Tā būs jaunā zeme ar pērļu ietvēm un zelta ielām.

Debesis jeb jaunā zeme ir fiziska vieta, kur visi dzīvos savos izskaistinātos ķermeņos (1.Kor.15:35-58). Priekšstats, ka debesis ir “mākoņainas“ nav Bībelisks. Pieņēmums, ka mēs kā “gari lidināsimies debesīs,“ arī nav Bībelisks. Debesis, ko pieredzēs ticīgie, būs jauna un perfekta planēta. Jaunā zeme būs brīva no grēka, ļaunuma, slimībām, ciešanām un nāves. Tā būs līdzīga mūsu esošajai planētai, vai pat iespējams uzlabotai planētai, tikai bez grēka lāsta.

Kā ‚būs ar jaunajām debesīm? Svarīgi ir atcerēties to, ka senajos laikos “debesis“ bija uzskatītas kā vienkārši debesis un ārējā vieta, kā arī valstība, kurā mīt Dievs. Tātad, Atkl.gr.21:1 panti runājot par jaunajām debesīm norāda iespējamību, ka viss visums būs pārtaisīts - jauna zeme, jaunas debesis un jauna ārējā telpa. Šķiet, ka, ja arī Dieva debesis būs pārtaisītas, tad it visam būs dota iespēja “jaunam sākumam.“ Gan garīgam, gan fiziskam. Vai mums būs pieejamas jaunās debesis mūžībā? Iespējams, bet mums jāgaida, lai to uzzinātu. Mēs visi atļausim Dieva Vārdam veidot un vadīt mūsu domas par debesīm.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Kas ir jaunās debesis un jaunā zeme?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries