settings icon
share icon
Jautājums

Kā es varu izvairīties no elles?

Atbilde


Izvairīties no elles ir daudz vienkāršāk nekā daudzi cilvēki domā. Daži cilvēki tic, ka pilnīga desmit baušļu ievērošana pasargās viņus no elles. Citi tic, ka jāizpilda noteiktas ceremonijas un rituāli. Citi atkal domā un tic, ka nav iespējams zināt vai iesim uz elli vai nē. Bet neviens no šiem uzskatiem nav pareizs. Bībele ļoti skaidri un vienkārši paskaidro veidu, kā persona var izvairīties no elles.

Elli Bībele apraksta kā šausmīgu un briesmīgu vietu. Elle ir aprakstīta kā ”mūžīgā uguns,” (Mt.ev.25:41) ”neizdzēšamā uguns,” (Mt.ev.3:12) ”mūžīgs negods un kauns,” (Dan.12:2) ”vieta, kur uguns neizdziest,” (Mk.ev.9:44-49) ”mūžīgā pazušana” (2.Tes.1:9). Atklāsmes grāmata 20:10 elli apraksta kā ”uguns un sēra jūru,” kur ļaunie tiks mocīti ”dienām un naktīm mūžīgi mūžam” (Jņ.atkl.20:10). Noteikti, elle ir vieta, no kuras visiem vajadzētu izvairīties.

Kāpēc elle eksistē un kāpēc dažus cilvēkus Dievs sūtīs uz elli? Bībele saka, ka elle tika ”sagatavota” velnam un kritušajiem eņģeļiem pēc tam, kad tie sacēlās pret Dievu (Mt.ev.25:41). Tie, kuri noraida Dieva piedāvāto piedošanu noteikti cietīs to pašu likteni, kas domāta velnam un kritušajiem eņģeļiem. Kāpēc elle ir nepieciešama? Visi grēki galu galā ir pret Dievu (Psalms 51:4) un kopš Dievs ir bezgalīgs un mūžīgs, vienīgi bezgalīgs un mūžīgs sods par grēku ir piemērojams. Elle ir vieta, kur svētā un taisnā Dieva prasība pēc taisnīguma ir izpildīta. Elle ir vieta, kur Dievs nosoda grēku un visus tos, kas noraida Viņu. Bībele pašos pamatos izskaidro, ka mēs visi esam grēcinieki (Sal.Māc.7:20; Rom.3:10-23), tādējādi visi esam pelnījuši sodu ellē.

Tātad, kā izvairīties no nokļūšanas ellē? Tā kā tikai mūžīgs un nebeidzams sods ir piemērots par grēku, mūžīga un nebeidzama maksa par to ir jāmaksā. Dievs tapa par cilvēku Jēzus Kristus personā. Pats Dievs dzīvoja starp mums, mācīja mūs un dziedēja mūs Jēzus Kristus personā – tomēr visas šīs lietas nebija Viņa galvenā misija. Dievs kļuva par cilvēku (Jņ.ev.1:1, 14), lai tādā veidā mirtu par mums. Jēzus, Dievs cilvēka veidā, mira pie krusta. Kā Dieva, Viņa nāve pie krusta ir mūžīga un nebeidzama vērtība, tādējādi samaksājot pilnīgi un galīgi par grēku (1.Jņ.2:2). Dievs aicina mūs pieņemt Jēzu Kristu kā savu Glābēju un atzīt, ka Viņa nāve bija pilna un precīza maksa par mūsu grēkiem. Dievs apsola, ka jebkurš, kas ticēs Jēzum (Jņ.ev.3:16), uzticoties Viņam vienīgajam kā Glābējam (Jņ.ev.14:6), taps glābts. Citiem vārdiem sakot – neies uz elli.

Dievs nevēlas nevienu sūtīt uz elli (2.Pēt.3:9). Tāpēc Dievs nodrošināja maksimālo, perfektu un pietiekamu upuri cilvēces labā. Ja nevēlaties iet uz elli, tad pieņemiet Jēzu kā savu personīgo Glābēju. Tas ir tik vienkārši, kā tas ir. Sakiet Dievam, ka esat grēcinieki un, ka esat pelnījuši iet uz elli. Paziņojiet Dievam, ka ticat Jēzum Kristum kā savam Glābējam. Pateicieties Dievam par pestīšanas nodrošināšanu un atbrīvošanu no elles. Vienīgi un tikai ticība, ticība Jēzum Kristum kā Glābējam ir veids, kā izvairīties no nokļūšanas ellē!

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Kā es varu izvairīties no elles?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries