settings icon
share icon
Jautājums

Kāds ir labākais veids evaņģelizēt personu, kas pieder pie kulta vai kādas reliģijas?

Atbilde


Mums jālūdzas par visiem cilvēkiem, kas iesaistīti kultos vai reliģiskajās sektās. Mums jālūdzas, lai Dievs maina viņu sirdis un atver viņu acis, lai viņi spēj ieraudzīt patiesību (2.Kor.4:4). Mums jālūdz Dievam, lai Viņš pārliecina šos cilvēkus par pestīšanas nepieciešamību caur Jēzu Kristu (Jņ.ev.3:16). Bez Dieva spēka un Svētā Gara pārliecības, paši saviem spēkiem mēs nekad nevarēsim nevienu pārliecināt par patiesību (Jņ.ev.16:7-11).

Kā arī, mums pašiem jādzīvo dievbijīga dzīve tā, lai kultos un reliģiskajās sektās ievilinātie saskatītu izmaiņas, kādas Dievs ir izdarījis mūsu personīgajās dzīvēs (1.Pēr.3:1-2). Mums jālūdz Dievam gudrība, lai mēs zinām kā palīdzēt šiem cilvēkiem spēcīgā un iedarbīgā veidā (Jēk.1:5). Ievērojot visus šos principus mums jābūt drosmīgiem dalīties patiesajā ziņā par evaņģēliju. Mums jāpaziņo labā ziņa par pestīšanu caur Jēzu Kristu (1.Pēt.3:15); bet mums tas jādara ar lēnprātību un cieņu. Mums jābūt uzmanīgiem, jo dažreiz gadās, ka pasniedzam labās ziņas un pat vinnējam cīņu ar vārdiem, bet galu galā zaudējam, ja savas zināšanas mēģinām uzspiest ar varu vai dusmām.

Lai arī mums ir uzlikts pienākums liecināt par labajām ziņām, tomēr galu galā zudušo pestīšana jāatstāj Dieva rokās. Tā ir Dieva labvēlība, vara un gods, kas glābj cilvēkus, bet ne mūsu pūles. Tomēr vienmēr ir gudrāk būt sagatavotiem sparīgai savas ziņas aizstāvēšanai un jau iepriekš savākt materiālus par nepareizajām mācībām un ticībām. Tajā pašā laikā jāapzinās, ka neviena no šīm lietām var nedod rezultātus sarunā ar tiem, kas pieder pie kultiem un reliģijām. Vispareizākais ir lūgties par viņiem un dzīvot Kristīgu dzīvi viņu acu priekšā tā liecinot par Patiesību, un ticot, ka Svētais Gars darīs savu darbu atgriežot, pārliecinot un pārmainot pazudušos.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Kāds ir labākais veids evaņģelizēt personu, kas pieder pie kulta vai kādas reliģijas?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries