settings icon
share icon
Jautājums

Vai pastāv elle? Vai elle ir mūžīga?

Atbilde


Interesants fakts - procentuāli vairāk cilvēku tic debesu pastāvēšanai nekā elles pastāvēšanai. Bet saskaņā ar Bībeli elle ir tikpat esoša un īsta kā debesis. Bībele skaidri un vienkārši māca, ka ļaunie/ neticīgie pēc nāves būs aizsūtīti uz elli. Visi esam grēkojuši pret Dievu (Rom.3:23). Grēka alga ir nāve (Rom.6:23). Kopš visi mūsu grēki ir nepārprotami vērsti pret Dievu (Ps.51:4); kopš Dievs ir bezgalīgs un mūžīgs, sods par grēku - nāve- arī ir bezgalīga un mūžīga. Elle ir bezgalīga un mūžīga nāve, kuru nopelnījuši ir visi, jo visi ir grēcinieki.

Temats par sodu ellē ir bieži aprakstīts Svētajos Rakstos minot to kā ”mūžīgo uguni” (Mt.ev.25:41), ”neizdzēšamo uguni” (Mt.ev.3:12), ”mūžīgu negodu un kaunu” (Daniela 12:2), ”vietu, kur uguns nav apslāpējama” (Mk.ev.9:44:49), ”vietu, kur ir vienīgi mocības un uguns” (Lk.ev.16:23-24), ”mūžīgu pazušanu” (2.Tes.1:9), ”vietu, kuru dūmi un mocības pieaugs ar katru dienu” (Atkl.14:10-11), ”uguns un sēra jūru, kur ļaunie tiks mocīti dienām un naktīm mūžīgi mūžam’’ (Atkl.20:10).

Ļauno jeb neticīgo sods ellē ir tikpat īsts un mūžīgs kā taisnīgā svētlaime debesīs. Pats Jēzus norāda uz mūžīgo sodu ellē un uz mūžīgo svētlaimi debesīs (Mt.ev.25:46). Ļaunie ir uz mūžiem pakļauti Dieva dusmām un niknumam. Visi, kas nokļūs ellē sapratīs un apzināsies Dieva taisnīgās dusmas (Ps.76:10). Tie, kas nokļūs ellē zinās, ka viņi ir paši vainīgi par tik bargu sodu un ir to pelnījuši (Moz.5.32:3-5). Tātad jā, elle ir īsta. Jā, elle ir mocību un soda vieta, kas ilgs mūžīgi. Bez gala un beigām. Lai slava Dievam, ka caur Jēzu Kristu mēs varam izbēgt no tāda likteņa un mūžīgās bojāejas (Jņ.ev.3:16; 18; 36).

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Vai pastāv elle? Vai elle ir mūžīga?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries