settings icon
share icon
Jautājums

Vai Dievs mīl visus vai tikai Kristiešus?

Atbilde


Dievs mīl visus cilvēkus visā pasaulē (Jņ.ev.3:16; 1.Jņ.2:2; Rom.5:8). Šī mīlestība nav nosacījuma, tā ir beznosacījuma mīlestība – balstīta vienīgi uz to faktu, ka Dievs ir mīlestības Dievs (1.Jņ.4:8, 16). Dieva mīlestība uz cilvēci izpaužas tajā realitātē, ka Dievs izrāda Savu žēlastību nesodot cilvēku par grēku nekavējoties (Rom.3:23; 6:23). Dieva mīlestība pār pasauli ir izpausta tajā faktā, ka Viņš dod cilvēkiem iespēju nožēlot (2.Pēr.3:9). Tomēr, Dieva mīlestība nenozīmē to, ka Viņš ignorē grēku. Dievs ir arī taisnīguma Dievs (2.Tes.1:6). Grēks nevar turpināties mūžīgi un palikt bez soda (Rom.3:25-26).

Vismīlošākā mūžības rīcība ir aprakstīta vēstulē Rom.5:8, kur ir teikts: ”Bet Dievs savu mīlestību uz mums parāda ar to, ka Kristus par mums nomiris, kad mēs vēl bijām grēcinieki.” Ikkatrs, kas ignorē Dieva mīlestību; kas noraida Kristu kā Glābēju; kas neatzīst Glābēju, kas viņus atpircis (2.Pēt.2:1) saņems Dieva dusmas uz mūžiem (Rom.1:18), bet ne Viņa mīlestību (Rom.6:23). Dievs bez jebkādiem nosacījumiem mīl katru cilvēku un tas ir redzams tajā, ka Viņš izrāda žēlastību ikkatram, neiznīcinot to uzreiz par padarītajiem grēkiem. Tajā pašā laikā Dievam ir ”mīlestības līgums” ar tiem, kuri savu ticību par pestīšanu liek Jēzū Kristū (Jņ.ev.3:36). Tikai un vienīgi tie, kuri tic Jēzum Kristum kā savam Kungam un Glābējam pieredzēs Dieva mīlestību mūžīgi mūžos.

Vai Dievs mīl visus? Jā. Vai Kristiešus Dievs mīl vairāk nekā ne - Kristiešus? Nē. Vai Dievs mīl Kristiešus atšķirīgā pakāpē? Jā. Dieva mīlestība ir pilnīgi vienāda pret visiem cilvēkiem tajā, ka Viņš pret visiem ir vienādi žēlīgs. Dievs mīl Kristiešus atšķirīgā pakāpē tajā ziņā, ka tikai Kristiešiem ir pieejama Viņa mūžīgā laipnība un Viņa mūžīgais mīlestības apsolījums debesīs. Saņemot Dieva beznosacījumu mīlestību mums visiem vajadzētu ticēt Viņam tā saņemot diženo nosacījuma mīlestību, ko Viņš dāvā visiem, kas pieņem Jēzu Kristu kā savu Glābēju.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Vai Dievs mīl visus vai tikai Kristiešus?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries