settings icon
share icon
Jautājums

Kad, kāpēc un kā Dievs mūs disciplinē ja grēkojam?

Atbilde


Ticīgo dzīvē Tā Kunga piemērotā disciplīna bieži vien ir ignorēts fakts. Ļoti bieži mēs sūdzamies par saviem apstākļiem bez vismazākās nojausmas, ka apstākļi, kuros dzīvojam var būt grēka sekas un daļa no Dieva mīlošās un žēlsirdīgās disciplīnas par to grēku. Šī, uz sevi vērstā neziņa vai izglītības trūkums ticīgā dzīvē var veicināt pastāvīga, ierasta grēka veidošanos tādējādi radot pat vēl lielāku disciplīnas piemērošanu.

Disciplīnu nekādā gadījumā nedrīkst jaukt ar aukstas sirds sodu. Tā Kunga disciplīna ir Viņa mīlestības atbilde attiecībā uz mums un mūsu rīcībām, jo Viņš vēlas, lai esam svēti. ”Mans dēls, neatmet Tā Kunga tev piešķirto mācību un nesajūti nepatiku par Viņa uzlikto pārmācību, jo, ko Tas Kungs mīl, to Viņš pārmāca, turēdams tomēr labu prātu uz viņu kā tēvs pret dēlu” (Sak.gr.3:11-12; Ebr.12:5-11). Dievs pielietos izmēģinājumus, pārbaudes un dažādus nepatīkamus stāvokļus, lai mēs nožēlotu un atgrieztos pie Viņa. Dieva pielietotās disciplīnas sekas ir spēcīgāka ticība un atjaunotas attiecības ar Viņu (Jēk.1:2-4); kā arī noteiktā grēka, pie kura turējāmies, iznīcināšana.

Tā Kunga disciplīnas piemērošana vienmēr ir domāta mūsu labā; tā, ka Viņš tiek slavināts caur mūsu dzīvēm. Viņš grib, lai mēs dzīvojam svētas dzīves. Dzīves, ka atspoguļo jauno dabu, ko Dievs mums devis: ”Bet, tāpat, kā jūsu Aicinātājs ir svēts, topiet arī jūs svēti visās savas dzīves gaitās! Jo ir rakstīts: esiet svēti, jo es esmu svēts!” (1.Pēt.1:15-16).

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Kad, kāpēc un kā Dievs mūs disciplinē ja grēkojam?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries