settings icon
share icon
Jautājums

Vai pastāv iespējamība, ka Bībelei varētu būt pievienot vēl kādas citas grāmatas?

Atbilde


Nav ne vismazākā iemesla ticēt, ka Dievs varētu vēl kaut ko pievienot Savam Vārdam papildus dotajai atklāsmei. Bībele sākas ar pašu cilvēces sākumu (1.Moz.gr.) un kā mēs to jau zinām, ir noslēgta ar cilvēces pastāvēšanas beigām (Atkl.gr.). Viss, kas rakstīts pa vidu, ir domāts mūsu, ticīgo labumam, lai mēs būtu stiprināti un pilnvaroti ar Dieva patiesību katru mūsu dienu. Mēs šo zinām no 2.Tim.3:16-17 - ”Visi Dieva iedvestie Raksti ir noderīgi mācībai, grēka atmaskošanai, labošanai, audzināšanai taisnīgumā, lai Dieva cilvēks kļūtu pilnīgs un būtu sagatavots ikvienam labam darbam.”

Ja Bībelei būtu pievienotas papildus vēl kādas grāmatas, tas līdzinātos teiktajam, ka Bībele, kas mums pieejama uz šodienu, ir nepilnīga, kā arī to, ka tā nesaka vai neatklāj visu, ko mums vajadzētu zināt. Atklāsmes grāmata 22:18-20 māca svarīgu patiesību un šī patiesība nav attiecināma tikai uz Atklāsmes grāmatu vien, bet gan uz visu Bībeli kopumā. ”Es apliecinu ikvienam, kas dzird šīs grāmatas pravietojuma vārdus: ja kāds tiem kaut ko pieliks, tam Dievs pieliks sērgas, par kurām rakstīts šajā grāmatā. Un, ja kāds kaut ko atņems no šīs grāmatas pravietojuma vārdiem, Dievs atņems viņa daļu no dzīvības koka un svētās pilsētas, par ko rakstīts šajā grāmatā. Tas, kas sniedz šīs liecības, saka: ”Jā, es nāku drīz!”- ”Āmen, nāc, Kungs Jēzu!”

Viss, kas mums vajadzīgs ir atrodams pašreizējās 66 grāmatās. Nepastāv ne visniecīgākā dzīves situācija, ko nav iespējams adresēt jeb pielīdzināt Svētajiem Rakstiem. Kas bija sācies 1.Moz.grāmatā, tas ir noslēdzies Atklāsmes grāmatā. Bībele ir absolūti pilnīga, pabeigta un pietiekama. Vai Dievs varētu vēl ko pievienot Bībelei? Protams, ka varētu. Tomēr, nav ne vismazākā iemesla Bībeliski vai teoloģiski ticēt, ka Viņš to darītu, vai ka pastāvētu tāda vajadzība Viņam to darīt.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Vai pastāv iespējamība, ka Bībelei varētu būt pievienot vēl kādas citas grāmatas?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries