settings icon
share icon
Jautājums

Kāpēc ir svarīgi apmeklēt baznīcu?

Atbilde


Bībele saka, ka mums jāapmeklē baznīca, lai mēs varētu pielūgt Dievu kopā ar citiem ticīgajiem un mācīties Viņa vārdu, tā veicinot savu garīgo augšanu (Ap. darbi 2:42; Ebr.10:25). Baznīca ir tā vieta, kur ticīgajiem ir iespēja mīlēt vienam otru (1. Jāņa 4:12), iedrošināt (Ebr.3:13), paskubināt (Ebr.10:24), kalpot (Gal.5:13), pamācīt (Rom.15:14), cienīt (Rom.12:10), un būt laipniem un iejūtīgiem vienam pret otru (Ef.4:32).

Kad persona tic Jēzum Kristum kā glābējam, viņš vai viņa ir padarīti par Kristus miesas locekli (1.Kor.12-27). Lai baznīcas miesa varētu funkcionēt pamatīgi un kā nākas, visiem ”miesas locekļiem” jābūt klātesošiem (1.Kor.12:14-20). Turklāt, ticīgais nekad nesasniegs pilnu garīgās izaugsmes briedumu bez citu ticīgo palīdzības un iedrošinājuma (1.Kor.12:21-26). Ņemot vērā šos pamatojumus vissvarīgākie aspekti ticīgā dzīvē būtu jābūt – baznīcas apmeklēšana, līdzdalība un sadraudzība ar citiem ticīgajiem.

Iknedēļas baznīcas apmeklējums nebūt nav pieprasījums ticīgajam, tomēr tam, kurš pieder Kristum vajadzētu just vajadzību kalpot Dievam, saņemt Viņa Vārdu, draudzēties un uzturēt attiecības ar citiem ticīgajiem.

EnglishAtpakaļ uz latvisko versiju

Kāpēc ir svarīgi apmeklēt baznīcu?
Kopīgojiet šo lapu: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries