settings icon
share icon

O co chodzi w GotQuestions.org? Jaka jest misja i cel GotQuestions.org?

Wyznanie wiary służby Got Questions Ministries: "Służba Got Questions dąży do wywyższania Pana Jezusa Chrystusa, udzielając biblijnych, możliwych do zastosowania w życiu codziennym i aktualnych odpowiedzi na pytania związane z duchowością docierając do ludzi przez Internet”.

GotQuestions.org to służba oparta na wolontariacie, składa się z oddanych i wykształconych biblijnie sług, którzy pragną pomagać innym w zrozumieniu Boga, Pisma Świętego, zbawienia i innych duchowych kwestii. Jesteśmy chrześcijanami, protestantami, konserwatystami, ewangelikami, i ponad dominacyjni. Postrzegamy siebie jako służbę para- kościelną, która towarzyszy Kościołowi, aby pomagać ludziom w znalezieniu odpowiedzi na ich pytania związane z duchowością.

Dołożymy wszelkich starań, aby z modlitwą i dogłębnie zbadać Twoje pytanie i odpowiedzieć na nie w oparciu o nauczanie biblijne. Naszym celem nie jest to, abyś się z nami zgadzał, lecz raczej wskazanie ci, co mówi Biblia w odniesieniu do Twojego pytania. Możesz być pewien, że otrzymasz odpowiedź na Twoje pytanie od wyszkolonego i oddanego Bogu chrześcijanina, który kocha Pana i pragnie towarzyszyć ci w Twoim kroczeniu za Nim. Nasz zespół tworzący teksty składa się z pastorów, pastorów młodzieżowych, misjonarzy, doradców biblijnych, studentów szkół biblijnych/ uczelni chrześcijańskich, studentów seminarium i ugruntowanych w wierze świeckich uczniów Słowa Bożego.

Wszystkie nasze odpowiedzi weryfikowane są pod kątem biblijnej i teologicznej dokładności przez naszych pracowników, wraz z końcowym sprawdzeniem przez naszego Przewodniczącego i Założyciela służby S. Micheala Houdmanna. Posiada on tytuł licencjata w dziedzinie biblistyki z Calvary Bible College oraz tytuł magistra teologii chrześcijańskiej z Calvary Theological Seminary (Kansas City, MO). Niech Bóg obficie was błogosławi, gdy staracie się studiować Jego Słowo i wzrastać w swojej relacji z Nim! (List do Rzymian 11:36)!

Polityka prywatności: Nigdy nie udostępnimy Twojego adresu e-mail ani żadnych danych osobowych innej stronie, służbie czy firmie.

Polityka ochrony praw autorskich: Podczas gdy wszystkie materiały na stronie GotQuestions.org są objęte ochroną praw autorskich, jedynym celem naszych praw autorskich jest upewnienie się, że ludzie kopiują je w odpowiedni sposób. Jeśli zawsze wyraźnie zaznaczysz to, że odwołujesz się do strony www.gotquestions.org jako tekstu źródłowego i/ lub podajesz do niego link, masz naszą zgodę na kopiowanie, drukowanie i rozpowszechnianie naszych materiałów.

Zrzeczenie się i zwolnienie od odpowiedzialności: GotQuestions.org istnieje, aby udzielać biblijnych odpowiedzi na różne życiowe pytania. Dokładnie tylko tyle! Żadnej strony internetowej ani odpowiedzi e-mailowej nie należy interpretować jako porady duszpasterskiej, terapii, porady prawnej lub innej profesjonalnej porady W JAKIMKOLWIEK WYMIARZE. W związku z tym, w zamian za korzystanie z usługi GotQuestions.org, ZWALNIASZ Got Questions Ministries, Inc. (i jej pracowników, dyrektorów lub przedstawicieli) z wszelkiej odpowiedzialności za jakąkolwiek decyzję, którą możesz podjąć w swoim życiu.

Cytowanie: Chociaż nasz Dyrektor Generalny, S. Michael Houdmann, nie jest autorem każdego artykułu na GotQuestions.org, to jest on ostatecznie odpowiedzialny za treść. Zatem dla celów cytowania możesz się powoływać na niego.

EnglishPowrót na polską stronę główną

Wyszukaj GotQuestions.org Polski
Podziel się tą stroną: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries