Наскільки молодим можна бути, аби прийняти Ісуса як свого Спасителя?


Запитання: Наскільки молодим можна бути, аби прийняти Ісуса як свого Спасителя?

Відповідь:
Безумовно, не існує вікового обмеження для спасіння. Адже Ісус сказав: «Облиште дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, бо для таких є Царство Небесне» (Матвія 19:14; тут і далі – Четвертий сучасний переклад Українського Біблійного Товариства). Як тільки діти стають достатньо дорослими, щоб розуміти, що вони грішні (Римлянам 3:23), що Ісус помер за їхні гріхи (Римлянам 5:8; 6:23), і що вони мають повірити в Ісуса для спасіння (Івана 3:17), – вони є достатньо дорослими, щоб спастися.

Дитина не обов’язково має розуміти всі складні питання, що є складовою вчення про спасіння. Важливо, щоби батьки переконалися, що їхні діти розуміють основні аспекти (які описані вище), але обітниця в Дії 16:31 однаково стосується і дорослих, і дітей: «Віруй у Господа Ісуса [Христа] – і спасешся ти та твій дім!».

Маленькі діти, які народжуються в сім’ях віруючих або ж невіруючих, можуть бути обрані Богом, викуплені кров’ю Христа та прийняти Святого Духа у свої серця й потрапити таким чином на небеса. Коли саме у своєму житті вони усвідомлять це, залежатиме від них самих. Деякі маленькі діти мають особливо ніжні серця, і, почувши, що Ісус помер за них, відразу ж усвідомлюють власну гріховність і відповідно реагують. Інші, більш «легковажні» особистості, можуть це усвідомити лише в більш дорослому віці. Тільки Господь знає думки й серця, і ми довіряємо Йому в тому, що Він «прийшов знайти та спасти те, що загинуло!» (Луки 19:10) відповідно до Своєї досконалої волі та вибору часу.

English
Повернутися на стартову українську сторінку

Наскільки молодим можна бути, аби прийняти Ісуса як свого Спасителя?

Дізнайтеся, як ...

Провести вічність із БогомОтримати прощення від Бога