settings icon
share icon
Запитання

Наскільки молодим можна бути, аби прийняти Ісуса як свого Спасителя?

Відповідь


Безумовно, не існує вікового обмеження для спасіння. Адже Ісус сказав: «Облиште дітей і не забороняйте їм приходити до Мене, бо для таких є Царство Небесне» (Матвія 19:14; тут і далі – Четвертий сучасний переклад Українського Біблійного Товариства). Як тільки діти стають достатньо дорослими, щоб розуміти, що вони грішні (Римлянам 3:23), що Ісус помер за їхні гріхи (Римлянам 5:8; 6:23), і що вони мають повірити в Ісуса для спасіння (Івана 3:17), – вони є достатньо дорослими, щоб спастися.

Дитина не обов’язково має розуміти всі складні питання, що є складовою вчення про спасіння. Важливо, щоби батьки переконалися, що їхні діти розуміють основні аспекти (які описані вище), але обітниця в Дії 16:31 однаково стосується і дорослих, і дітей: «Віруй у Господа Ісуса [Христа] – і спасешся ти та твій дім!».

Маленькі діти, які народжуються в сім’ях віруючих або ж невіруючих, можуть бути обрані Богом, викуплені кров’ю Христа та прийняти Святого Духа у свої серця й потрапити таким чином на небеса. Коли саме у своєму житті вони усвідомлять це, залежатиме від них самих. Деякі маленькі діти мають особливо ніжні серця, і, почувши, що Ісус помер за них, відразу ж усвідомлюють власну гріховність і відповідно реагують. Інші, більш «легковажні» особистості, можуть це усвідомити лише в більш дорослому віці. Тільки Господь знає думки й серця, і ми довіряємо Йому в тому, що Він «прийшов знайти та спасти те, що загинуло!» (Луки 19:10) відповідно до Своєї досконалої волі та вибору часу.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Наскільки молодим можна бути, аби прийняти Ісуса як свого Спасителя?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries