settings icon
share icon
Запитання

Чи провіщає Біблія, що в останній час відбудеться третя світова війна?

Відповідь


Немає сумнівів у тому, що в майбутньому на нас чекає чергова світова війна. Єзекіїль пророкував про битву з Ґоґом і Маґоґом, яка відбудеться або безпосередньо перед періодом скорботи, або ж усередині його (Єзекіїля 38-39). Христос чітко навчав, що до Його другого приходу відбудеться війна (Матвія 24:4-31). Деякі дослідники вважають, що в 4-14 віршах Він говорить про церковну добу загалом, а у віршах 15-31 – про період скорботи (починаючи з його середини). Інші ж вважають, що в цьому уривку Ісус говорить виключно про семирічний період скорботи. І хоча насправді може здаватися, що вірші 4-14 містять загальні описи, вони співзвучні з текстом Об'явлення 6:1-8, де йдеться про початок скорботи. У Матвія 24:6-7 написано: «Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки … повстане народ на народ, і царство на царство».

Майбутнє принесе як мінімум ще одну світову війну. Проте у Святому Письмі не сказано, що відбудеться якась певна кількість світових воєн. Перша та друга світові війни в Біблії безпосередньо не згадуються, як і можлива третя. Детально описується лише остання війна, що допускає будь-які інші війни до цього часу.

Починаючи з 6-го розділу Об'явлення, апостол Іван записує свої видіння про майбутнє. Саме з цього розділу і починається мова про війну, що стане частиною подій, які відбуватимуться до другого приходу Христа у розділі 19 (Об'явлення 6:2, 4; 11:7; 12:7; 13:4, 7; 16:14; 17:14; 19:11, 19).

В Об'явленні 19:11 написано, що «Він [Христос] справедливо судить і воює». Далі, в 19-му вірші, сказано: «І я побачив звірину, і земних царів, і війська їхні, зібрані, щоб учинити війну з Тим, Хто сидить на коні, та з військом Його». Це однозначно описує світову війну. Ісус переможе, Він схопить звіра/антихриста та лжепророка, кине їх в огняне озеро та знищить їхні війська (Об'явлення 19:20-21). Щодо результату тієї війни немає жодних сумнівів – праведність переможе, коли Христос, Цар над царями та Пан над панами, здолає всіх, хто повстане проти Нього.

Після 1000-літнього царювання Ісуса Христа відбудеться ще одне повстання, яке може мати масштаби світової війни. Перед тисячолітнім правлінням сатана буде скутий, а потім – після нього – звільнений. Він негайно очолить повстання серед народів землі. Христос придушить і його та навіки покарає диявола, кинувши його в огняне озеро, як Він це зробив зі звіром/антихристом і лжепророком (Об'явлення 20:7-10).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи провіщає Біблія, що в останній час відбудеться третя світова війна?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries