settings icon
share icon
Запитання

Чому люди вмирають?

Відповідь


Люди вмирають через те, що називається «первородним гріхом», – непослух Адама та Єви в Едемському саду. Бог попередив першу пару, що порушення Його закону призведе до їхньої смерті (Буття 2:17), – саме це і сталося. «Бо заплата за гріх – смерть» (Римлянам 6:23).

Адам і Єва були створені, щоб завжди жити з Господом, тому вони, ймовірно, навіть не знали, що означає «померти». На жаль, в якийсь момент у минулому гріх з'явився серед небесного війська ангелів, потім сатана спокусив Єву, і вона також згрішила. Єва дала плід своєму чоловікові, і він згрішив разом із нею. Цей гріх привів у світ смерть, оскільки людство відокремилось від Джерела життя.

Відтоді кожна людина народжується з гріховною природою, яка несе з собою смерть. «Тому-то, як через одного чоловіка ввійшов до світу гріх, а гріхом смерть, так прийшла й смерть у всіх людей через те, що всі згрішили» (Римлянам 5:12).

У 3-му розділі книги Буття описане Боже прокляття світу. Воно містило наступні слова, звернені до Адама: «…аж поки не вернешся в землю, бо з неї ти взятий. Бо ти порох, – і до пороху вернешся» (Буття 3:19). Господь тут каже про фізичну смерть тіла. Адам з Євою не померли відразу, але через їхній гріх загинули невинні тварини (Буття 3:21).

Інший вид смерті, до якого призвів гріх першої пари, – це духовна смерть: їхній дух був відокремлений від Божого Духа, зв'язок між ними був порушений. Ця духовна смерть настала відразу ж після того, як вони з'їли заборонений плід, відчувши переляк і сором (Буття 3:10). Духовна смерть, як і фізична, поширилася на весь людський рід (Ефесянам 2:1).

Починаючи з Адама, людська раса перебувала під ярмом «закону гріха й смерти» (Римлянам 8:2). Милосердний Бог послав Свого Сина, щоб скасувати цей закон і встановити «закон духа життя» (Римлянам 8:2). У 1-му посланні до Коринтян 15:20–26 написано: «Та нині Христос воскрес із мертвих, – первісток серед покійних. Смерть-бо через людину, і через Людину воскресення мертвих. Бо так, як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть … Як ворог останній – смерть знищиться».

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чому люди вмирають?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries