settings icon
share icon
Запитання

Куди ми потрапляємо після смерті?

Відповідь


Біблія абсолютно чітко повідомляє, що зрештою є лише два місця, куди ми можемо потрапити після смерті: небо або пекло. Із Біблії також стає зрозуміло, що ми самі визначаємо те місце, куди відправимося після смерті. Як? Продовжуйте читати.

Спочатку – проблема. Усі ми згрішили (Римлянам 3:23). Усі ми чинили те, що неправильно, погано або аморально (Екклезіаст 7:20). Наш гріх відокремлює нас від Бога, і якщо залишити його невисповіданим, то він призведе до того, що ми будемо навіки відокремлені від Нього (Матвія 25:46; Римлянам 6:23). Це вічне відокремлення від Бога є пеклом, що описане в Біблії як вічне вогняне озеро (Об’явлення 20:14-15).

Тепер – рішення. Бог став людською істотою в особі Ісуса Христа (Івана 1:1, 14; 8:58; 10:30). Він прожив безгрішне життя (1 Петра 3:22; 1 Івана 3:5) і добровільно пішов на смерть за нас (1 Коринтянам 15:3; 1 Петра 1:18-19). Його смерть стала платою за наші гріхи (2 Коринтянам 5:21). Тепер Бог пропонує нам спасіння та прощення як дар (Римлянам 6:23), який ми маємо прийняти вірою (Івана 3:16; Ефесянам 2:8-9). «Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасенний ти сам та твій дім» (Дії 16:31). Повірте в Ісуса як свого єдиного Спасителя, покладаючись на Його жертву як плату за ваші гріхи – і, згідно зі Словом Божим, вам гарантоване вічне життя на небесах.

Куди ми потрапляємо після смерті? Це залежить від вас. Бог пропонує вам вибір. Бог запрошує вас прийти до Нього. А рішення за вами.

Якщо ви відчуваєте, що Бог веде вас до віри у Христа (Івана 6:44), – ідіть до Спасителя. Якщо Бог піднімає завісу і зціляє вашу духовну сліпоту (2 Коринтянам 4:4), – дивіться на Спасителя. Якщо ви відчуваєте іскорку життя в тому, що завжди було мертвим (Ефесянам 2:1), – прямуйте до життя через Спасителя.

Куди ми потрапляємо після смерті? На небо або в пекло. Через Ісуса Христа пекла можна уникнути. Прийміть Його як свого Спасителя і небо стане вашою вічною долею. При будь-якому іншому рішенні результатом буде вічне відокремлення від Бога у пеклі (Івана 14:6; Дії 4:21).

Якщо ви тепер розумієте два варіанти, куди потрапите після смерті, і бажаєте повірити в Ісуса Христа як свого особистого Спасителя, то переконайтеся, що усвідомлюєте і вірите в наступне, і як акт віри скажіть Богові такі слова: «Боже, я знаю, що я грішник, і знаю, що через свій гріх заслуговую на вічне відокремлення від Тебе. Навіть хоч я і недостойний цього, дякую Тобі за любов до мене та забезпечення жертви за мої гріхи через смерть і воскресіння Ісуса Христа. Я вірю, що Ісус помер за мої гріхи, і вірю, що лише Він може врятувати мене. З цього моменту допоможи мені жити для Тебе, замість життя для гріха. Допоможи мені провести решту життя у вдячності за чудесне спасіння, яке Ти мені надав. Дякую Тобі, Ісусе, за моє спасіння!»

Ви прийняли Христа завдяки прочитаному тут? Якщо так, будь-ласка, натисніть на кнопку «Я прийняв(-ла) Ісуса сьогодні» нижче.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Куди ми потрапляємо після смерті?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries