settings icon
share icon
Запитання

Що означає ходити в Дусі?

Відповідь


Віруючі мають Дух Христа, надію на майбутню славу, що перебуває в них (Колосянам 1:27). Ті, хто ходить у Дусі, демонструватимуть це щодня. Це пов’язано зі свідомим вибором покладатися на керівництво Святого Духа в думках, словах і вчинках (Римлянам 6:11–14). Відмова від покори керівництву Святого Духа призведе до життя, що не відповідає покликанню, і до невпевненості у спасінні (Івана 3:3; Ефесянам 4:1; Филип’янам 1:27). Ми знаємо, що ходимо в Дусі, якщо в нашому житті виявляються плоди Духа – любов, радість, мир, стійкість, доброта, щедрість, вірність, лагідність та вміння володіти собою (Галатам 5:22–23). Бути сповненим Духом або ходити з Ним – означає дозволяти слову Христа, Біблії, жити в нас у всьому його багатстві (Колосянам 3:16).

Результатом буде подяка, прославлення Господа і радість (Ефесянам 5:18–20; Колосян 3:16). Діти Божі перебуватимуть під керівництвом Духа Божого (Римлянам 8:14). «Ходіння в Дусі» полягає у тому, щоб дозволити Йому вести нас – направляти наші дії та змінювати наше мислення.

Таким чином, так само, як ми прийняли Христа вірою, вірою Він запрошує нас ходити в Ньому, до тих пір, поки ми не будемо взяті на небо і не почуємо від нашого Господа: «Гаразд, рабе добрий і вірний!» (Матвія 25:23; Колосянам 2:5).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що означає ходити в Дусі?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries