settings icon
share icon
Запитання

Чи дає Бог сьогодні видіння людям?

Відповідь


Чи може Бог сьогодні давати видіння людям? Так! Чи дає Бог людям видіння сьогодні? Можливо. Чи слід нам очікувати, що видіння стануть звичною справою у нашому житті? Ні! Як написано в Біблії, Бог неодноразово промовляв до людей через видіння – з Йосипом, сином Якова; Соломоном; Ісаєю; Єзекіїлем; Даниїлом; Йосипом, чоловіком Марії; Петром; Павлом і багатьма іншими. Пророк Йоіл передбачив збільшення кількості видінь, і це було підтверджено апостолом Петром у другому розділі книги Дії Апостолів. Важливо зауважити, що різниця між видінням і сном полягає в тому, що видіння дається людині, коли вона не спить.

У багатьох частинах світу Бог, очевидно, до цих пір широко використовує видіння та сни. У тих районах, де немає проповіді Євангелія, Бог безпосередньо відкриває Свою вістку людям. Це повністю узгоджується з біблійними прикладами видіння. Якщо Бог має бажання промовляти до конкретної людини, Він може використовувати будь-які засоби, які вважатиме за потрібне – через місіонерів, ангелів, видіння, сни тощо. Бог, звичайно, має можливість посилати видіння і в тих районах, де Євангельська вістка вже відома. Немає меж тому, що Бог може зробити.

Водночас, нам слід бути надзвичайно обережними, коли справа доходить до видінь і тлумачення снів. Ми маємо пам’ятати про те, що Біблія досконала, і містить усе, що нам потрібно знати. Ключова істина полягає в тому, що якщо Бог дасть видіння, то воно буде абсолютно узгоджене з тим, що вже сказано в Його Слові. Видінням ніколи не слід надавати рівне або більше значення, ніж Божому Слову. Слово Боже є нашою головною основою у християнській вірі та в практичному житті. Якщо ви вважаєте, що вам було дане видіння і що, можливо, Бог дав вам його, дослідіть Слово Боже з молитвою і переконайтеся, що ваше видіння узгоджується зі Святим Письмом. Якщо це так, пороздумуйте над тим, що Бог очікує від вас у відповідь на це видіння (Якова 1:5). Бог не дасть людині видіння без того, щоб не відкрити його зміст. Зі Святого Письма відомо, що якщо людина просила Бога розтлумачити зміст видіння, то Бог обов’язково пояснював його людині (див. Даниїла 8:15-17).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи дає Бог сьогодні видіння людям? Чи слід віруючим очікувати видіння як елемент їхнього християнського досвіду?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries