settings icon
share icon
Запитання

Чому непорочне зачаття є настільки важливим?

Відповідь


Доктрина про непорочне зачаття є надзвичайно важливою (Ісаї 7:14; Матвія 1:23; Луки 1:27, 34). Перш за все, нам слід розглянути, як Біблія описує цю благословенну подію. У відповідь на запитання діви Марії: «Яким чином?», архангел Гавриїл сказав: «Дух Святий злине на тебе, і Всевишнього сила обгорне тебе» (Луки 1:35). Закликаючи Йосипа одружитись на Марії, ангел повідомив: «…бо зачате в ній – то від Духа Святого» (Матвія 1:20). Окрім цього, Матвій стверджує, що діва «…має в утробі від Духа Святого» (1:18). У Посланні до Галатів 4:4 також згадується цей момент: «Бог послав Свого Сина, що родився від жони».

Із цих віршів стає абсолютно зрозумілим, що народження Ісуса було результатом роботи Святого Духа у тілі Марії. Був задіяний як нематеріальний аспект (Дух), так і матеріальний (лоно Марії). Немає сумнівів, що Марія не могла запліднити себе сама, і в цьому розумінні вона була просто «посудиною». Лише Бог міг здійснити це чудо втілення.

Заперечення фізичного зв’язку між Марією і Ісусом означає, що Ісус не був насправді людиною, у той час як Святе Письмо навчає, що Ісус цілковито був людиною з фізичним тілом, схожим на наше. Він отримав його від Марії. Водночас, Ісус цілковито був і Богом з вічним, безгрішним єством (див. Івана 1:14; 1 Тимофію 3:16; Євреям 2:14-17).

Ісус не був народжений у гріху, тобто не мав грішної природи (Євреям 7:26). Здавалось би, грішна природа неминуче передається вниз від покоління до покоління через батьків (Римлянам 5:12, 17, 19), але народження від діви запобігло її передачі і дозволило вічному Богу стати досконалою людиною.

English



Повернутися на стартову українську сторінку

Чому непорочне зачаття є настільки важливим?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries