settings icon
share icon
Запитання

Чому Бог створив такий величезний всесвіт та інші планети, якщо життя існує лише на Землі?

Відповідь


Тема про те, чи створював Бог життя на інших планетах, безумовно, є надзвичайно цікавою. У книзі Псалмів 18:2 говориться: «Небо звіщає про Божую славу, а про чин Його рук розказує небозвід». Усе, що створив Бог, – люди чи дикі тварини, ангели, зірки та планети – призначене для Його слави. Коли ми з захопленням вдивляємось у Чумацький шлях або крізь телескоп розглядаємо Сатурн, ми захоплюємося Божими чудесами!

Давид казав у Псалмі 8:4: «Бачу Твої небеса – діло пальців Твоїх, місяця й зорі, що Ти встановив». Коли ми бачимо безліч зірок, а потім читаємо, що вчені виявили тисячі й тисячі галактик, у кожній з яких містяться мільйони інших зірок, ми повинні завмерти, відчуваючи благоговійний страх перед Господом, настільки великим, щоб створити все це й назвати творінням Своїх рук! Крім цього, у Псалмі 146:4 написано: «Вираховує Він число зорям, і кожній із них дає ймення». Людина не може дізнатися скільки існує зірок у всесвіті, а Бог не лише це знає – Він знає назву кожної зірки! «Теж рука Моя землю заклала, і небо напнула правиця Моя, – Я закличу до них – і вони стануть разом» (Ісаї 48:13).

Космос і планети були створені для Господньої слави. Ми знаємо, що існують зірки й планети за межами нашої Сонячної системи, і вони також були створені для Його слави. Всесвіт, що постійно розширюється, – цю гіпотезу ще слід довести. Наступна за сонцем зірка знаходиться на відстані понад 4 світлових років від нас, і це незмірно мала частка розміру відомого нам всесвіту, незалежно від того, розширюється він чи ні.

Щодо того, чи є життя на інших планетах, – ми просто не знаємо. Жодних ознак життя на інших планетах нашої Сонячної системи досі виявлено не було. З огляду на близькість останнього часу, малоймовірно, що людина досягне такого розвитку, щоб зуміти відвідувати інші галактики до повернення Господа. Скрізь, де життя існує чи не існує, Бог залишається Творцем і Володарем усього, і все це було створене для Його слави.

English


Повернутися на стартову українську сторінку

Чому Бог створив такий величезний всесвіт та інші планети, якщо життя існує лише на Землі?

Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries