settings icon
share icon
Запитання

Чому важливо розуміти Біблію?

Відповідь


Розуміння Біблії важливе, тому що вона є Словом Божим. Відкриваючи її, ми читаємо Господнє послання, адресоване нам. Що може бути важливішим за розуміння того, що говорить Творець Всесвіту?

Ми прагнемо до розуміння Біблії з тієї ж причини, з якої людина прагне зрозуміти любовний лист від об’єкта свого кохання. Бог любить нас і бажає відновити наші з Ним стосунки (Матвія 23:37). Бог демонструє Свою любов до нас через Біблію (Івана 3:16; 1 Івана 3:1; 4:10).

Ми прагнемо розуміти Біблію з тієї ж причини, що й солдат прагне зрозуміти команду від свого командира. Слідування Божим вказівкам приносить Йому честь і веде нас по життєвому шляху (Псалом 118). Ці вказівки містяться в Біблії (Івана 14:15).

Ми прагнемо зрозуміти Біблію, як механік прагне зрозуміти інструкцію з ремонту. Коли в цьому світі відбувається щось не те, Біблія не лише діагностує несправність (гріх), але й вказує, як її позбутися (віра в Христа). «Адже заплата за гріх – смерть, а Божий дар благодаті – вічне життя в Ісусі Христі, нашому Господі» (Римлянам 6:23; тут і далі – переклад Українського Біблійного Товариства).

Ми прагнемо до розуміння Біблії з тієї ж причини, що й водій прагне зрозуміти сигнали дорожніх знаків. Біблія керує нашим життям, вказуючи нам шлях безпеки й мудрості (Псалом 118:11; 105).

Ми прагнемо до розуміння Біблії з тієї ж причини, з якої хтось напередодні шторму прагне зрозуміти прогноз погоди. Біблія пророкує, яким буде кінець часів, проголошуючи чітке попередження про наближення суду (Матвія 24-25) і про те, як його уникнути (Римлянам 8:1).

Ми прагнемо до розуміння Біблії з тієї ж причини, з якої завзятий читач прагне зрозуміти книги свого улюбленого автора. Біблія розкриває нам Божу особистість і славу, виражену в Його Сині, Ісусі Христі (Івана 1:1-18). Чим більше ми читатимемо й розумітимемо Біблію, тим краще знатимемо її Автора.

Коли Филип прямував до Гази, Святий Дух привів його до людини, що читала уривок з книги пророка Ісаї. Филип підійшов до чоловіка, побачив, що той читає, та поставив це надзвичайно важливе питання: «Чи ти розумієш те, що читаєш?» (Дії 8:30). Він знав, що віра бере початок з розуміння. Без розуміння Біблії ми не можемо застосовувати її, коритися чи вірити їй.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чому важливо розуміти Біблію?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries