settings icon
share icon
Запитання

Що Біблія говорить про марновірство?

Відповідь


Марновірство засноване на переконанні, зазвичай неосвічених людей, у тому, що певний об'єкт має магічні властивості. Синонімом марновірства є «ідолопоклонство». Біблія не підтримує ідею про те, що події відбуваються випадково, – ніщо не виходить за межі суверенного Божого контролю. Він або викликає, або допускає все згідно зі Своїм планом (Дії 4:28; Ефесянам 1:10).

У світі існує чимало видів марновірства, починаючи з таких, що приносять користь (наприклад, не ходити під драбиною), до окультних практик астрології, чорної магії, ворожіння, вуду й чаклунства. Святе Письмо засуджує все це (Повторення Закону 4:19; 2 Царів 21:6; Ісаї 2:6). Ідолопоклонство також заборонене, і ніхто з тих, хто практикує його, не ввійде до Божого Царства (Об'явлення 21:27). Ці заняття надзвичайно небезпечні, тому що вони відкривають людський розум для диявольського впливу. У 1 Петра 5:8 ми знаходимо попередження: «Будьте тверезі, пильнуйте! Ваш супротивник – диявол – ходить, ричучи, як лев, що шукає пожерти кого».

Ми маємо ґрунтувати свою віру не на речах або ритуалах людського походження, а на єдиному істинному Богові, що дарує вічне життя. «Стережіться, щоб ніхто вас не звів філософією та марною оманою за переданням людським, за стихіями світу, а не за Христом, бо в Ньому тілесно живе вся повнота Божества. І ви маєте в Нім повноту, а Він – Голова всякої влади й начальства» (Колосянам 2:8-10).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що Біблія говорить про марновірство?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries