settings icon
share icon
Запитання

Як я можу розпізнати свій духовний дар?

Відповідь


Магічної формули або тесту на духовні дари, що могли би точно визначити, якими духовними дарами ми володіємо, не існує. Святий Дух визначає ці дари згідно зі Своїм рішенням (1 Коринтянам 12:7-11). Водночас, Бог не бажає, щоб ми ігнорували Його очікування стосовно нашого служіння Йому. Проблема в тому, що ми можемо настільки захопитися духовними дарами, що будемо старатися служити Богу тільки в тих сферах, у яких, на нашу думку, ми володіємо ними. Духовні дари даються не для цього. Нам важливо пам’ятати, що Бог, передусім, закликає нас покірно служити Йому. А Він уже дасть нам той дар або дари, які будуть необхідні для виконання нашої місії.

Духовну «обдарованість» можливо визначити різними шляхами. Тести та описання духовних дарів можуть допомогти нам зрозуміти, у чому полягає наш дар, хоча повністю покладатися на них не варто. Думка оточуючих людей також може пролити світло на наші дари. Інші люди, що бачать наше служіння Господу, часто можуть визначити той духовний дар, яким ми володіємо і який можемо сприймати як належне або взагалі не помічати. У цій справі молитва також є дуже важливою. Одна Особа, Яка точно знає наші духовні дари, це Сам «Дарувальник» – Святий Дух. Тому ми можемо просити Бога показати нам наші духовні дари, щоб ми мали змогу краще використовувати їх для Його слави.

Так, Бог закликає декотрих людей бути вчителями і дає їм дар навчання. Інших Бог закликає бути служителями та благословляє їх дарами допомоги. Тим не менше, знання наших конкретних духовних дарів не звільняє нас від служіння Богу в інших сферах. Отже, чи корисно знати, які духовні дари Бог нам дав? Звичайно, що так. Але чи не є помилкою надмірно зосереджуватися на них та втрачати через це інші можливості послужити Богу? Знову ж, так! Будьте певні – якщо ми присвятимо себе служінню Богу, Він обдарує нас тими здібностями, в яких ми матимемо потребу.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як я можу розпізнати свій духовний дар?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries