settings icon
share icon
Запитання

Чи є падіння в Дусі біблійним поняттям?

Відповідь


У сучасному розумінні «падіння в Дусі» трапляється тоді, коли служитель покладає руки на когось, і ця людина падає, нібито під впливом сили Духа. Ті, хто практикує «падіння в Дусі», використовують біблійні уривки, що повідомляють про людей, які ставали, як мертві (Об’явлення 1:17), або падали на свої обличчя (Єзекіїля 1:28; Данила 8:17–18; 10:7–9). Однак є ряд відмінностей між цими біблійними «падіннями» і сучасною практикою «падіння в Дусі».

1. Біблійні «падіння» були результатом реакції людини на побачене нею у видінні або на те, що виходило за рамки звичних явищ, як наприклад, преображення Христа (Матвія 17:6). У небіблійній практиці «падіння в Дусі» людина реагує на чужий дотик або діє за чиєюсь вказівкою.

2. Біблійних випадків було небагато і вони мали місце дуже рідко. «Падіння в Дусі» є щотижневим заходом в окремих церквах і відбувається з багатьма людьми.

3. У біблійних випадках люди падали ниць у трепеті від того, що вони побачили або Кого вони побачили. У «падінні в Дусі» люди падають у відповідь на помах руки або в результаті поштовху.

Ми не стверджуємо, що всі приклади «падіння в Дусі» є підробкою або реакцією на контакт чи поштовх. За твердженнями багатьох людей, вони відчувають енергію або силу, що змушує їх падати назад. Тим не менше, ми не бачимо біблійних підстав для цієї концепції. Справді, може існувати енергія або сила, однак, якщо це так, то цілком імовірно, що вона виходить не від Бога і не є результатом дії Святого Духа.

Дуже шкода, що люди звертають увагу на таку дивну підробку, позбавлену будь-якої духовної цінності, а не зацікавлені в отриманні практичних плодів Духа, які би дали їм привід для прославлення Христа в житті (Галатам 5:22–23). Жодні підробки не зможуть підтвердити наявність життя в Дусі, а лише саме життя, сповнене Божого Слова і подяки Господу. Нехай у нашому житті відображаються слова з послань до Ефесян 5:18–20 і Галатів 5:22–23!

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи є падіння в Дусі біблійним поняттям?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries