settings icon
share icon
Запитання

Чи можна подружній парі займатися сексом заради задоволення?

Відповідь


Майже ціла книга зі Старого Завіту присвячена темі пристрасті та сексу заради задоволення. Пісня над піснями Соломона настільки докладно описує сексуальне задоволення у шлюбі, що для пом’якшення викладу використовувалися алегорії, а єврейським хлопчикам заборонялося її читати до досягнення 12-літнього віку, коли вони набували статусу мужчин. Це був Божий задум – аби секс у шлюбі приносив задоволення. У 1 Коринтянам 7:2-5 говориться про те, що в шлюбі не слід утримуватися від сексу: «Але щоб уникнути розпусти, нехай кожен муж має дружину свою, і кожна жінка хай має свого чоловіка. Нехай віддає чоловік своїй дружині потрібну любов, так же само й чоловікові дружина. Дружина не володіє над тілом своїм, але чоловік; так же само й чоловік не володіє над тілом своїм, але дружина. Не вхиляйтесь одне від одного, хіба що дочасно за згодою, щоб бути в пості та молитві, та й сходьтеся знову докупи, щоб вас сатана не спокушував вашим нестриманням».

Почуття сексуального потягу та задоволення під час сексу були створені Богом, і шлюб був частково створений для задоволення цього потягу. Павло говорить про те, що ці почуття мають бути спрямовані на наших партнерів у шлюбі і ні на кого іншого, щоб вони задовольнялись у шлюбі, а не за його межами. Зверніть увагу – апостол говорить, що якщо хтось із подружньої пари не задовольняє потреби свого партнера – чи в задоволенні, чи в часі, – то вони мають звернутися до Бога, щоб інший партнер не намагався шукати задоволення за межами шлюбу.

Через порнографію та сексуальні збочення багато людей (особливо християн) прийшли до переконання, що секс заради задоволення є аморальним. Ми іноді забуваємо, що Бог зліпив нас для сексу, і Він також створив емоції, що його супроводжують; задоволення було задумане Ним. Нам не слід дозволяти сатані та його обману утримувати нас від насолоди своїми подружніми партнерами, і ми не маємо потрапляти в пастку штучного задоволення від сексу, пропонованого світом. Створене Богом задоволення реальне та приносить задоволення; те ж, що пропонує сатана, є фальшивим і марним.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи можна подружній парі займатися сексом заради задоволення?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries