settings icon
share icon
Запитання

Що таке план спасіння?

Відповідь


Спасіння – це визволення. Всі світові релігії навчають, що ми маємо бути визволені, але кожна з них має своє розуміння того, від чого нам слід визволитися, чому ми маємо бути визволені та як це визволення можна отримати чи досягнути. Однак у Біблії чітко сказано, що існує лише один план спасіння.

Найголовніше, що слід усвідомити стосовно плану спасіння, – що це план Божий, а не людський. Людський план полягає у виконанні релігійних ритуалів або дотриманні певних вказівок, або досягненні певного рівня духовного просвітлення. Але ніщо з цього не входить у Божий план спасіння.

Чому?
Перше, що необхідно зрозуміти в Божому плані спасіння, – чому ми потребуємо спасіння. Ми потребуємо його, тому що згрішили. Біблія проголошує, що згрішили всі (Еклезіаста 7:20; Римлянам 3:23; 1 Івана 1:8). Гріх – це повстання проти Бога. Ми всі свідомо чинимо те, що неправильно. Гріх завдає шкоди іншим і нам, та найголовніше – він безчестить Бога. Біблія також навчає, що оскільки Господь святий і справедливий, то Він не може дозволити, щоб гріх залишався безкарним. А покарання за гріх – смерть (Римлянам 6:23) і вічне відділення від Нього (Одкровення 20:11-15). Без Божого плану спасіння така доля чекає на кожну людину.

Що?
У Божому плані спасіння Він – єдиний, хто може його забезпечити. Ми абсолютно не в змозі спастися самостійно через свій гріх і його наслідки. Бог став людиною в Ісусі Христі (Івана 1:1, 14), Який провів безгрішне життя (2 Коринтянам 5:21; Євреям 4:15; 1 Івана 3:5) і віддав Себе як досконалу жертву за нас (1 Коринтянам 15:3; Колосянам 1:22; Євреям 10:10). Оскільки Ісус – це Бог, то Його смерть має нескінченну й вічну цінність. Вона повністю покрила гріхи всього світу (1 Івана 2:2). Його ж воскресіння із мертвих продемонструвало, що цієї жертви справді достатньо і що тепер ми маємо спасіння.

Як?
У книзі Дії 16:31 одна людина запитала Павла, як їй спастися. Апостол відповів: «Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім». Слідувати Божому плану спасіння – значить вірити. Це є єдиною вимогою (Івана 3:16; Ефесянам 2:8-9). Господь забезпечив наше спасіння через Христа. Все, що нам слід зробити, це вірою прийняти спасіння, повністю покладаючись лише на Ісуса як Спасителя (Івана 14:6; Дії 4:12). Це і є Божий план спасіння.

Чи приймете ви його?
Якщо ви готові слідувати Божому плану спасіння, то повірте в Ісуса як свого Спасителя. Змініть свій розум від прийняття гріха і відкидання Бога до відкидання гріха та прийняття Бога через Ісуса Христа. Повірте в Його жертву як досконалу і повну плату за свої гріхи. Якщо ви це зробите, то в Божому Слові обіцяно, що ви отримаєте спасіння, ваші гріхи будуть прощені і ви проведете вічність на небесах! Немає рішення, важливішого за це. Повірте в Ісуса Христа як свого Спасителя сьогодні!

Ви прийняли Христа завдяки прочитаному тут? Якщо так, будь-ласка, натисніть на кнопку «Я прийняв(-ла) Ісуса сьогодні» нижче.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що таке план спасіння?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries