settings icon
share icon
Запитання

Що Біблія говорить про реінкарнацію?

Відповідь


Поняття реінкарнації не знаходить жодного підтвердження в Біблії, яка чітко говорить, що ми одного разу помремо, а потім постанемо перед судом (Євреям 9:27). У Біблії ніде не згадується, що люди можуть отримати другий шанс у житті чи ж повернутися в подобі інших людей або тварин. Ісус сказав злочинцеві на хресті: «Ти будеш зо Мною сьогодні в раю!» (Луки 23:43), а не: «В тебе буде ще один шанс прожити життя на цій землі». В Євангелії від Матвія 25:46 конкретно сказано, що віруючі підуть на вічне життя, а невіруючі – на вічне покарання. Віра у перевтілення була поширена протягом тисяч років, проте ніколи не була прийнята християнами чи послідовниками юдаїзму, тому що вона суперечить Святому Письму.

Один текст, який використовується як доказ на користь реінкарнації, записаний у Матвія 17:10-12 – у ньому Івана Хрестителя пов’язують із Іллею. Проте там не сказано, що Іван Хреститель був перевтіленим Іллею, а що він виконав би пророцтво про прихід Іллі, якби народ повірив його словам і прийняв Ісуса як Месію (Матвія 17:12). Люди запитали Івана Хрестителя, чи він був Іллею, на що той відповів негативно (Івана 1:21).

Віра в реінкарнацію має давнє походження та займає провідне місце в більшості індійських релігійних традицій, таких як індуїзм, сикхізм і джайнізм. Багато сучасних язичників також вірять у реінкарнацію, як і деякі рухи нью-ейдж, разом із послідовниками спіритизму. Проте для християнина не може бути жодних сумнівів у тому, що віра в реінкарнацію не відповідає Біблії та має бути відкинута як хибна.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що Біблія говорить про реінкарнацію?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries