settings icon
share icon
Запитання

: Що таке християнське примирення? Чому ми маємо бути примирені з Богом?

Відповідь


Уявіть собі двох друзів, що посварилися один з одним. Хороші стосунки, якими вони колись насолоджувалися, на межі знищення. Вони уникають розмов, спілкування занадто напружене. Поступово колишні товариші віддаляються один від одного. Таке відчуження може бути зупинене лише за допомогою примирення. Примиритися – означає відновити дружбу або гармонію. Коли старі друзі вирішують свої непорозуміння та відновлюють відносини – примирення відбулося. 2 Коринтянам 5:18–19 проголошує: «Усе – від Бога, Який примирив нас із Собою через Христа і дав нам служіння примирення. Адже Бог у Христі примирив світ із Собою, не зараховуючи їм їхні переступи, і доручив нам слово примирення» (тут і далі сучасний переклад Українського Біблійного Товариства).

Біблія говорить, що Христос примирив нас із Богом (Римлянам 5:10; 2 Коринтянам 5:18; Колосянам 1:20–21). Той факт, що ми потребували примирення, означає, що наші стосунки з Богом були порушені. Оскільки Бог є святий – ми винні в цьому. Наш гріх відокремив нас від Нього. Римлянам 5:10 говорить, що ми були ворогами Бога: «Коли, ще бувши ворогами, ми примирилися з Богом смертю Його Сина, тим більше, примирившись, спасемося Його життям».

Коли Христос помер на хресті, Він задовольнив Божественний осуд і дав нам – Його ворогам – можливість примиритися з Ним. Наше «примирення» з Богом, у такому разі, включає Його благодать і прощення наших гріхів. Результатом жертви Ісуса є те, що наші взаємини змінилися від ворожнечі до дружби. «Не називаю вас більше рабами ... Вас же назвав Я друзями» (Івана 15:15). Християнське примирення є прекрасною істиною! Ми були Божими ворогами, а тепер – Його друзі. Ми були засуджені за наші гріхи, а тепер – прощені. Ми воювали з Богом, а зараз маємо мир, «який перевищує всяке розуміння» (Филип’янам 4:7).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

: Що таке християнське примирення? Чому ми маємо бути примирені з Богом?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries