settings icon
share icon
Запитання

Що означає молитися в ім’я Ісуса?

Відповідь


Молитві в ім’я Ісуса навчає Євангеліє від Івана 14:13-14: «І коли що просити ви будете в Імення Моє, те вчиню, щоб у Сині прославивсь Отець. Коли будете в Мене просити чого в Моє Ймення, то вчиню». Деякі люди сприймають ці вірші помилково, вірячи, що якщо говорити «в ім’я Ісуса» у кінці молитви, Бог завжди дасть те, про що вони просять. По суті, це є використанням слів «в ім’я Ісуса» в якості магічної формули. Проте це абсолютно не відповідає Біблії!

Молитися в ім’я Ісуса означає молитися з Його авторитетом і просити Бога Отця діяти за нашими молитвами, оскільки ми звертаємося до Нього в ім’я Його Сина, Ісуса. Молитись в ім’я Ісуса означає те ж саме, що й молитися згідно з волею Божою: «І оце та відвага, що ми маємо до Нього, – що коли чого просимо згідно з волею Його, то Він слухає нас. А як знаємо, що Він слухає нас, чого тільки ми просимо, то знаємо, що одержуємо те, чого просимо від Нього» (1 Івана 5:14-15). Молитись в ім’я Ісуса – це означає молитися про те, що прославить Ісуса.

Фраза «в ім’я Ісуса» у кінці молитви – це не магічна формула. Якщо те, про що ви просили і говорили у молитві, не було на славу Божу і не відповідало Його волі, промовляти «в ім’я Ісуса» немає змісту. Щиро молитись в ім’я Ісуса і для Його слави важливо, але в жодному разі не завдяки приєднанню певних слів наприкінці молитви. Не слова у молитві важливі, а значення, яке стоїть за ними. Суть молитви в ім’я Ісуса – просити про те, що узгоджується з Божою волею.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що означає молитися в ім’я Ісуса?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries