settings icon
share icon
Запитання

Що говорить Біблія про порнографію? Чи вважається гріхом перегляд порнографії?

Відповідь


Перш за все, слід зазначити, що найпопулярніші теми в Інтернеті так чи інакше пов’язані з порнографією. Захоплення порнографією у сучасному світі нестримно зростає. Можливо, більше всього сатана досяг успіхів у спотворенні сексу. Він забрав те, що добре і правильне (секс із любові між чоловіком і дружиною), та замінив це хтивістю, порнографією, перелюбом, насиллям і гомосексуалізмом. Порнографія – це просто перший крок на слизькому шляху до ще більшої порочності й аморальності (Римлянам 6:19). Так само, як наркоман намагається отримати дозу більш сильного наркотику, порнографічний наркотик веде людину до жахливої сексуальної залежності і бажань, неугодних Богові.

Три основні складові цього гріху: пожадливість тілесна, пожадливість очей і пиха життєва (1 Івана 2:16). Порнографія, безумовно, є причиною тілесної пожадливості і хтивості наших очей. Порнографія, однозначно, не належить до тих речей, про які ми повинні думати: «Наостанку, браття, що тільки правдиве, що тільки чесне, що тільки праведне, що тільки чисте, що тільки любе, що тільки гідне хвали, коли яка чеснота, коли яка похвала, – думайте про це» (Филип’янам 4:8). Порнографія призводить до звикання (1 Коринтянам 6:12; 2 Петра 2:19), руйнування (Приповістей 6:25-28, Єзекіїля 20:30, Ефесянам 4:19), і дедалі глибше затягує у гріх (Римлянам 6:19). Хтивість до інших людей, яка оселилася у нашій свідомості (сутність порнографії), є образливою для Господа (Матвія 5:28). Коли залежність від порнографії починає диктувати правила людського існування, це свідчить про те, що людина не є спасенною (1 Коринтянам 6:9).

Якби я міг змінити одну єдину річ у своєму житті до того моменту, коли став християнином, це була б моя пристрасть до порнографії. Хвала Господу – Він може дати і дасть нам перемогу. Ви також захоплені порнографією і бажаєте звільнитись від цього? Ось декілька кроків до перемоги: 1) визнайте свій гріх перед Богом (1 Івана 1:9); 2) моліться Йому, щоб очистити, відновити й перемінити ваш дух (Римлянам 12:2); 3) просіть Господа заповнити ваш розум тим, що згадується у Посланні до Филип’ян 4:8; 4) учіться володіти своїм тілом у святості (1 Солунянам 4:3-4); 5) пізнайте істинне призначення сексу і надайте тільки своїй дружині (чоловіку) можливість задовольняти цю потребу (Коринтянам 7:1-5); 6) усвідомте, що, якщо ви ходитимете за духом, то не піддаватиметесь пожадливості тіла (Галатам 5:16); 7) робіть практичні кроки до зменшення своєї пристрасті до графічних образів (тобто, встановіть блокіратори на порнографію у своєму комп’ютері, обмежте перегляд теле- та відеопрограм, знайдіть іншого християнина, який би молився за вас, і перед яким ви могли би звітуватись – ваша дружина/чоловік, наприклад, якщо ви одружені).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що говорить Біблія про порнографію? Чи вважається гріхом перегляд порнографії?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries