settings icon
share icon
Запитання

Що означає прийняти Ісуса як свого особистого Спасителя?

Відповідь


Чи прийняли ви Ісуса Христа як свого особистого Спасителя? Перед тим як ви дасте відповідь, дозвольте пояснити запитання. Перш за все, необхідно розуміти, хто такий Ісус Христос, що означає «особистий» і «Спаситель».

Хто такий Ісус Христос? Багато людей визнають Ісуса Христа як добру людину, великого вчителя і навіть Божого пророка. Це і справді характеристики Ісуса, але вони не визначають, Хто Він насправді. Біблія каже нам, що Ісус є Богом в тілі, Богом, що став людською істотою (див. Івана 1:1,14). Бог прийшов на землю, щоб навчати нас, зціляти нас, виправляти, прощати… і померти за нас! Ісус Христос є Богом, Творцем, Господом. Чи прийняли ви такого Ісуса?

Хто такий Спаситель і чому ми Його потребуємо? У Біблії написано, що ми всі згрішили, ми всі робили недобрі вчинки (Римлян 3:10-18). Із-за нашого гріха ми заслуговуємо Божого гніву і засудження. Єдиним справедливим покаранням за наші гріхи, здійснені проти безмежного і вічного Бога, є безмежне покарання (Римлян 6:23; Об’явлення 20:11-15). Саме тому ми потребуємо Спасителя!

Ісус Христос прийшов на землю і помер за нас. Смерть Ісуса – Бога в плоті – стала безмежною платою за наші гріхи (2 Коринтян 5:21). Він помер, аби понести покарання за наші проступки, щоб нам не довелося цього робити (Римлян 5:8). А воскресіння Христа з мертвих довело, що Його смерті було достатньо, щоб заплатити за наші гріхи. Саме тому Ісус – наш єдиний Спаситель (Івана 14:6; Дії 4:12)! Чи вірите ви в Ісуса як вашого Спасителя?

Чи є Ісус вашим «особистим» Спасителем? Багато людей розглядають християнство як відвідування церкви, здійснення ритуалів, утримання від певних гріхів. Але цього не достатньо. Справжнє християнство – це особисті стосунки з Ісусом Христом. Прийняття Ісуса як особистого Спасителя означає, що ви особисто вірите в Нього. Ніхто не спасається вірою інших і ніхто не отримає прощення лише за добрі діла. Єдиний спосіб отримати спасіння – особисто прийняти Ісуса як свого Спасителя, вірячи в Його смерть як плату за ваші гріхи, і в Його воскресіння як вашу гарантію вічного життя (Івана 3:16). Чи є Ісус вашим особистим Спасителем?

Якщо ви бажаєте прийняти Ісуса Христа як вашого особистого Спасителя, скажіть Богові наступні слова. Пам’ятайте: промовляння цієї молитви, або будь-якої іншої, не спасає вас. Лише віра у Христа може врятувати вас від гріха. Ця молитва – просто спосіб висловити Богові вашу віру в Нього і подякувати Йому за надання вам спасіння. «Боже, я знаю, що згрішив проти Тебе і заслуговую покарання. Але Ісус Христос поніс покарання, призначене мені, щоб через віру у Нього я міг бути прощений. Я відмовляюся від свого гріха і вірю, що Ти – моє спасіння. Я приймаю Ісуса як свого особистого Спасителя! Дякую за Твою чудову милість і прощення – дар вічного життя! Амінь!»

Ви прийняли Христа завдяки прочитаному тут? Якщо так, будь-ласка, натисніть на кнопку «Я прийняв(-ла) Ісуса сьогодні» нижче.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що означає прийняти Ісуса як свого особистого Спасителя?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries