Що означає прийняти Ісуса як свого особистого Спасителя?


Запитання: Що означає прийняти Ісуса як свого особистого Спасителя?

Відповідь:
Чи прийняли ви Ісуса Христа як свого особистого Спасителя? Перед тим як ви дасте відповідь, дозвольте пояснити запитання. Перш за все, необхідно розуміти, хто такий Ісус Христос, що означає «особистий» і «Спаситель».

Хто такий Ісус Христос? Багато людей визнають Ісуса Христа як добру людину, великого вчителя і навіть Божого пророка. Це і справді характеристики Ісуса, але вони не визначають, Хто Він насправді. Біблія каже нам, що Ісус є Богом в тілі, Богом, що став людською істотою (див. Івана 1:1,14). Бог прийшов на землю, щоб навчати нас, зціляти нас, виправляти, прощати… і померти за нас! Ісус Христос є Богом, Творцем, Господом. Чи прийняли ви такого Ісуса?

Хто такий Спаситель і чому ми Його потребуємо? У Біблії написано, що ми всі згрішили, ми всі робили недобрі вчинки (Римлян 3:10-18). Із-за нашого гріха ми заслуговуємо Божого гніву і засудження. Єдиним справедливим покаранням за наші гріхи, здійснені проти безмежного і вічного Бога, є безмежне покарання (Римлян 6:23; Об’явлення 20:11-15). Саме тому ми потребуємо Спасителя!

Ісус Христос прийшов на землю і помер за нас. Смерть Ісуса – Бога в плоті – стала безмежною платою за наші гріхи (2 Коринтян 5:21). Він помер, аби понести покарання за наші проступки, щоб нам не довелося цього робити (Римлян 5:8). А воскресіння Христа з мертвих довело, що Його смерті було достатньо, щоб заплатити за наші гріхи. Саме тому Ісус – наш єдиний Спаситель (Івана 14:6; Дії 4:12)! Чи вірите ви в Ісуса як вашого Спасителя?

Чи є Ісус вашим «особистим» Спасителем? Багато людей розглядають християнство як відвідування церкви, здійснення ритуалів, утримання від певних гріхів. Але цього не достатньо. Справжнє християнство – це особисті стосунки з Ісусом Христом. Прийняття Ісуса як особистого Спасителя означає, що ви особисто вірите в Нього. Ніхто не спасається вірою інших і ніхто не отримає прощення лише за добрі діла. Єдиний спосіб отримати спасіння – особисто прийняти Ісуса як свого Спасителя, вірячи в Його смерть як плату за ваші гріхи, і в Його воскресіння як вашу гарантію вічного життя (Івана 3:16). Чи є Ісус вашим особистим Спасителем?

Якщо ви бажаєте прийняти Ісуса Христа як вашого особистого Спасителя, скажіть Богові наступні слова. Пам’ятайте: промовляння цієї молитви, або будь-якої іншої, не спасає вас. Лише віра у Христа може врятувати вас від гріха. Ця молитва – просто спосіб висловити Богові вашу віру в Нього і подякувати Йому за надання вам спасіння. «Боже, я знаю, що згрішив проти Тебе і заслуговую покарання. Але Ісус Христос поніс покарання, призначене мені, щоб через віру у Нього я міг бути прощений. Я відмовляюся від свого гріха і вірю, що Ти – моє спасіння. Я приймаю Ісуса як свого особистого Спасителя! Дякую за Твою чудову милість і прощення – дар вічного життя! Амінь!»

Ви прийняли Христа завдяки прочитаному тут? Якщо так, будь-ласка, натисніть на кнопку «Я прийняв(-ла) Ісуса сьогодні» нижче.

English
Повернутися на стартову українську сторінку

Що означає прийняти Ісуса як свого особистого Спасителя?

Дізнайтеся, як ...

Провести вічність із БогомОтримати прощення від Бога