settings icon
share icon
Запитання

Що в Біблії сказано про перманентні види контрацепції/стерилізації?

Відповідь


Контроль над народжуваністю може бути приводом для дискусій серед християн, бо Біблія чітко не виправдовує та не засуджує його. У ній також не згадуються перманентні види контрацепції, наприклад, перев’язування маткових труб або вазектомія, оскільки ці процедури були невідомі за біблійних часів. Контроль над народжуваністю – перманентний чи інший – є питанням особистих переконань чоловіка та дружини.

У будь-якому обговоренні перманентних видів контрацепції ми маємо визнавати, що діти – це Божий дар (Псалом 127:3-5). Вони – не тягар, а благословення, яке слід сприймати з радістю. З позиції Біблії кожна подружній парі слід «планувати» мати дітей або, принаймні, бути готовими до такої можливості. Безпліддя у стародавні часи вважалося прокляттям, а народження потомства сприймалося з радістю. У Святому Письмі жодного разу не згадується, щоб хтось був незадоволений народженням дітей.

Перманентний контроль над народжуваністю може бути доречним для деяких пар, які вважають, що в них не має бути більше дітей. Також можуть бути проблеми зі здоров’ям, фінансами або стосунками. Рішення застосовувати перманентний спосіб контрацепції необхідно засновувати не на егоїзмі чи марнославстві (Филип’янам 2:3-4), а на бажанні догодити Господу і дотримуватися Його волі.

Багато людей вважають, що ми маємо бажати мати дітей так само, як бажаємо отримувати всі Божі благословення, і що нам не слід обмежувати розмір сім’ї за допомогою перманентного контролю над народжуваністю. Проте оскільки Біблія не забороняє контрацепцію – тимчасову або постійну – ми не можемо стверджувати, що це неправильно за будь-яких обставин. Через свої особисті стосунки з Господом ми можемо шукати Його волі, щоб визначити розмір наших сімей.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що в Біблії сказано про перманентні види контрацепції/стерилізації?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries