settings icon
share icon
Запитання

Що Біблія говорить про педофілію?

Відповідь


Педофілія в Біблії безпосередньо не згадується. Але в ній викладаються численні принципи, які однозначно стосуються цього збоченого та жорстокого гріха. Одним із цих принципів є біблійна позиція щодо гріха розпусти. Слово, перекладене як «розпуста», містить одну і ту ж ідею як на івриті, так і в грецькій мові. Від відповідного грецького слова – «порнея» – походить «порнографія». Це слово у Святому Письмі стосується будь-якого беззаконного вияву сексуальної активності, і це включає в себе огидні дії педофілів, а також збір і торгівлю непристойними фотографіями маленьких дітей. Люди, які цікавляться таким видом порнографії, зазвичай переходять від перегляду до дій, що завдають величезної шкоди дітям. Розпуста відноситься до «пожадливостей тіла» (Галатам 5:16-21) та інших аморальних речей, що походять «зсередини, із людського серця», яке перебуває без Бога (Марка 7:21-23).

Педофіли також підпадають під характеристику «нелюбовні, немилостиві» (Римлянам 1:31; 2 Тимофію 3:2). Людина нелюбовна і немилостива діє всупереч соціальним нормам. Це, безумовно, стосується і педофілії.

Крім того, принципи стосовно дітей ми знаходимо у словах Ісуса. Він використовував дитину, щоб навчити Своїх учнів, що для входу до Небесного Царства необхідна віра, як у дітей. Водночас Він сказав, що Отець дбає про всіх «цих малих» (Матвія 18:1-14). У цьому уривку Христос каже: «Хто ж спокусить одне з цих малих, що вірують в Мене, то краще б такому було, коли б жорно млинове на шию йому почепити, – і його потопити в морській глибині» (Матвія 18:6). Слово, перекладене як «спокусити», у грецькій мові означає «змусити людину спіткнутися, спокусити на гріх або навіяти людині припинити довіряти тому, кому вона має довіряти і коритися».

Ці визначення можуть бути з легкістю застосовані до дій педофілів. Безумовно, цей принцип стосується широкого кола жорстоких дій щодо дітей, і в Матвія 18:10 міститься попередження кожному, хто заподіє дитині будь-яку шкоду.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що Біблія говорить про педофілію?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries