settings icon
share icon
Запитання

Як подолати залежність від інтернет-порнографії? Чи можна побороти залежність від порнографії?

Відповідь


Сучасні дослідження свідчать, що терміни, які стосуються порнографії, є одними з найпопулярніших запитів у пошукових системах інтернету. Щодня буквально мільйони людей шукають в інтернеті щось, пов'язане з порнографічною індустрією. Потужні образи інтернет-порнографії викликають сильне звикання. Багато чоловіків (і жінок) потрапили в пастку інтернет-порнографії і стали безнадійно залежними від її візуальної стимуляції. Це призводить до неконтрольованої похоті, нездатності відчувати справжню сексуальну близькість у шлюбі і часто до сильного почуття провини та відчаю. Порнографія є головною причиною мастурбації, насильства і відхилень на сексуальному ґрунті. Найголовніше – порнографія ображає Бога, а значить є гріхом, який слід сповідувати і з яким слід боротися.

У подоланні пристрасті до інтернет-порнографії є духовний і практичний аспекти. Духовний полягає в тому, що пристрасть до порнографії є гріхом, і Бог бажає, щоб ви подолали його, отже, Він допоможе вам це зробити. Перш за все слід переконатися, що ви дійсно вірите в Ісуса Христа як свого Спасителя. Якщо ви не впевнені в цьому, будь ласка, відвідайте нашу сторінку про спасіння і прощення. Без спасіння через Христа немає жодної можливості для справжньої та остаточної перемоги над порнографією: «Без Мене нічого чинити не можете ви» (Івана 15:5).

Якщо ви вірите у Христа і боретеся із залежністю від інтернет-порнографії, то маєте надію та допомогу! Вам доступна сила Святого Духа (Ефесянам 3:16). Вам доступне очищення Божим прощенням (1 Івана 1:9). Ви маєте перетворювальну здатність Божого Слова (Римлянам 12:1-2). Зосередьте свій розум та погляд на Господі (1 Івана 2:16). Попросіть Його зміцнити вас і допомогти подолати залежність від порнографії (Филип’янам 4:13). Просіть Його захистити вас від її подальшого впливу (1 Коринтянам 10:13) і заповнити ваш розум тим, що прославляє Його (Филип’янам 4:8). Усі ці прохання угодні Богові і Він відповість на них.

У практичному плані існує багато інструментів для боротьби зі згубною залежністю від інтернет-порнографії. На сайті www.PureOnline.com доступна чудова програма. Є декілька якісних інтернет-фільтрів, що можуть цілком заблокувати доступ до порнографії з вашого комп’ютера, наприклад, www.BSafeOnline.com. Інший дуже корисний інструмент доступний на www.X3Watch.com. X3Watch є програмним забезпеченням звітності. Воно відстежує те, що ви переглядаєте в інтернеті, і відправляє звіт про відвідування небажаних сайтів людині, яку ви обрали як партнера в боротьбі з залежністю. Погодьтеся, що спокуса до перегляду інтернет-порнографії значно зменшиться, коли ви знатимете, що ваш молодіжний керівник, батьки, друг, пастор чи дружина / чоловік отримає про це детальний звіт.

Не впадайте у відчай! Пристрасть до інтернет-порнографії не є непростимим гріхом. Бог може і пробачить вас. Пристрасть до інтернет-порнографії також не є непереможним гріхом. Бог може й дозволить вам подолати його. Зверніть свій розум і погляд до Нього. Наповнюйте свої думки та серця Божим Словом (Псалом 118:11). Щодня просіть Його про допомогу в молитві; просіть, аби Він наповняв вас істиною й позбавляв небажаних думок і бажань. Використовуйте практичні кроки, перелічені вище, щоб залишатися підзвітним і блокувати доступ до інтернет-порнографії. «А Тому, Хто може зробити значно більш над усе, чого просимо або думаємо, силою, що діє в нас, Тому слава» (Ефесянам 3:20-21)!

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Як подолати залежність від інтернет-порнографії? Чи можна побороти залежність від порнографії?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries