settings icon
share icon
Запитання

Якою буде єдина світова релігія останнього часу?

Відповідь


Єдина світова релігія, описана в Об'явленні 17:1-18 як «велика розпусниця», буде частиною сценарію останнього часу. У Старому Завіті термін «розпусниця» використовується як метафора щодо фальшивої релігії. Сама релігія та її сутність були темою дискусій протягом століть, і дослідники Біблії та теологи висували різні думки з цього приводу. Існують переконливі аргументи на користь того, що єдиною світовою релігією може стати католицизм, іслам, нью-ейдж або якийсь вид релігії, що ще не був створений (у мережі можна знайти значно більше варіантів і теорій). Немає сумнівів у тому, що частиною останнього часу буде певна єдина світова релігія під проводом лжепророка; можливо, вона складатиметься з цілої низки різних релігій, сект і доктрин, що існують сьогодні.

Об'явлення 17:1-18 викладає декілька характеристик єдиної світової релігії. До фальшивої релігії

навернуться всі «народи та люди, і племена та язики» землі (вірш 15); це означає, що вона матиме глобальну владу, без сумніву, надану їй антихристом, який тоді правитиме світом. У віршах 2-3 сказано, що з розпусницею чинитимуть розпусту «земні царі», вказуючи на вплив фальшивої релігії на світових правителів. Люди, які «вином розпусти її» впиватимуться, можуть «сп'яніти» від влади, отриманої завдяки поклонінню неправдивому богу цієї релігії, оскільки сатана часто використовує саме це як пастку. Альянси, створені фальшивою релігією, як ніколи тісно поєднають церкву та державу.

Вірш 6 описує, що розпусниця була п'яна «від крови святих і від крови мучеників Ісусових». Знищення віруючих під час періоду Скорботи буде складовою плану антихриста (Об'явлення 6:9). Багатьох противників світової релігії стратять (Об'явлення 20:4), а ті, хто відмовиться поклонятися антихристу через прийняття його знаку, не зможуть купувати й продавати, що надзвичайно ускладнить їхнє виживання (Об'явлення 13:16-17).

Зрештою розпусниця втратить прихильність антихриста, який захоче, щоб світ поклонявся лише йому. Він не буде розділяти обожнювання світу з пророками та священиками фальшивої релігії, незважаючи на їхню відданість. Коли антихрист отримає світову увагу завдяки своєму дивовижному поверненню з мертвих (Об'явлення 13:3, 12, 14), він обернеться проти фальшивої релігійної системи та знищить її, утверджуючи себе богом. Обман, як каже нам Ісус, буде настільки великим, що якби це було можливо, були би зведені навіть обрані (Матвія 24:24).

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Якою буде єдина світова релігія останнього часу?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries