settings icon
share icon
Запитання

Чи дійсно третина ангелів була скинута разом з Люцифером?

Відповідь


Хоча в Біблії конкретно не говориться про те, що «третина ангелів упала з небес», деякі тексти в сукупності приводять до такого висновку. У якийсь момент після свого створення та, безумовно, після шостого дня, коли про все творіння було сказано «вельми добре воно» (Буття 1:31), сатана повстав і був вигнаний з неба. «Як спав ти з небес, о сину зірниці досвітньої, ясная зоре, ти розбився об землю, погромнику людів!» (Ісаї 14:12). Ісус сказав: «Я бачив того сатану, що з неба спадав, немов блискавка» (Луки 10:18), а в книзі Об'явлення Іван описує його як «зорю, що спала із неба додолу» (Об'явлення 9:1).

Ми також читаємо, що третина з «десятків тисяч Анголів» (Євреям 12:22) вирішила повстати зі сатаною. Іван побачив ознаку цього на небесах: «…ось змій червоноогняний, великий … Його хвіст змів третину зір із Неба та й кинув додолу … І скинений був змій великий, вуж стародавній, що зветься диявол і сатана, що зводить усесвіт, і скинений був він додолу, а з ним і його анголи були скинені» (Об'явлення 12:3-9).

Оскільки сатана названий зорею, що спала або була скинута на землю, а в Об'явленні 12:4 сказано, що й третина зірок впала з ним, то можна дійти висновку, що зорі з Об'явлення 12 – це грішні ангели, третина всього небесного війська. Якщо це насправді так, то яке прекрасне підбадьорення ми маємо! Дві третини ангелів ще й досі перебувають на боці Бога, а для нас – послідовників Христа – це означає, що вони й на нашому боці!

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи дійсно третина ангелів була скинута разом з Люцифером?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries