settings icon
share icon
Запитання

Спасенний одного разу – спасенний назавжди?

Відповідь


Коли людина спасенна, чи це назавжди? Пізнаючи Христа як свого Спасителя, люди входять у такі стосунки з Богом, які гарантують їхнє вічне спасіння. Численні біблійні тексти підтверджують цей факт:

1. У Римлян 8:30 сказано: «А яких наперед визначив, тих і покликав; а яких покликав, тих і оправдав; а яких оправдав, тих і прославив». Цей текст пояснює нам, що з моменту нашого обрання Богом ми прославлені в Його присутності на небесах. Ніщо не може перешкодити віруючому бути прославленим, оскільки Бог уже передбачив це на небесах. Коли людина отримала оправдання, її спасіння гарантоване, – вона у такій безпеці, як ніби вже перебуває на небесах.

2. Павло задає два важливих питання у Римлян 8:33-34: «Хто буде звинувачувати Божих обранців? Бог, Який оправдує! А хто судитиме? Ісус Христос, Який помер і воскрес; Який по правиці Бога, – Він і заступається за нас!» Отже, хто може звинувачувати Божих обранців?! Ніхто, тому що Христос – наш адвокат. Хто може засуджувати нас? Так само – ніхто, тому що Христос, Який помер за нас, – єдиний може засуджувати нас. Наш Спаситель є нашим адвокатом і суддею.

3. Людина духовно відроджується, коли вірить (Івана 3:3; Тита 3:5). Таким чином, для того, щоб християнин утратив своє спасіння, йому слід пройти протилежний до відродження процес. А Біблія не дає жодних доказів, що нове народження може бути відібране.

4. Святий Дух наповняє всіх віруючих (Івана 14:17; Римлян 8:9) і дає Своє хрещення всім, хто вірить у Тіло Христове (1 Коринтян 12:13). Щоб віруючий став «неспасенним», він має бути залишений Духом Святим і відокремлений від Тіла Христового.

5. Івана 3:15 проголошує, що кожний, хто вірить в Ісуса Христа, матиме вічне життя. Якщо ви вірите в Христа сьогодні і маєте вічне життя, а завтра втратите його, тоді воно ніколи не було «вічним». Звідси – якщо ви втратите своє спасіння, то обітниці вічного життя в Біблії є неправдою.

6. Найбільш переконливим аргументом є слова самого Святого Письма: «Бо я переконаний, що ні смерть, ні життя, ні ангели, ні влади, ні теперішнє, ні майбутнє, ні сили, ні висота, ні глибина, ні будь-яке інше творіння не зможе нас відлучити від Божої любові, яка в Христі Ісусі, Господі нашім!» (Римлян 8:38-39). Пам’ятайте: Бог, Який спас вас, Він буде й оберігати вас. Ми – спасенні одного разу – спасенні назавжди. Без жодних сумнівів, наше спасіння гарантоване навіки!

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Спасенний одного разу – спасенний назавжди?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries