settings icon
share icon
Запитання

Питання про Ноїв ковчег: Скільки часу зайняло спорудження ковчега? Скільки часу Ной перебував у ковчегу?

Відповідь


Скільки часу Ной будував ковчег? Біблія конкретно не повідомляє, скільки часу знадобилося Ноєві для будівництва ковчега. Коли Ной уперше згадується в Буття 5:32, його вік становив 500 років. Коли він увійшов до ковчегу, йому було вже 600 років. Час, затрачений на спорудження ковчега, залежить від періоду між Буття 5:32 і моментом, коли Бог наказав Ноєві збудувати ковчег (Буття 6:14-21). Максимальний можливий варіант – 100 років.

Скільки часу Ной перебував у ковчегу? «Року шостої сотні літ життя Ноєвого, місяця другого, сімнадцятого дня місяця» він увійшов до ковчегу (Буття 7:11-13). Вийшов він із ковчегу «місяця другого, двадцятого й сьомого дня місяця» наступного року (Буття 8:14-16). Беручи за основу місячний календар із 360 днів, можна встановити, що Ной перебував у ковчегу протягом приблизно 370 днів.

Скільки тварин кожного виду Ной узяв у ковчег? Посім пар з кожного виду «чистих» тварин і по парі з кожного виду інших тварин (Буття 6:19-20; 7:2-3). «Чистими» в Біблії названі тварини, придатні для жертвоприношення. По сім пар із них були взяті саме тому, щоб принести деяких із них у жертву після закінчення потопу, не піддаючи небезпеці існування цих видів.

Скільки людей було в ковчегу Ноя? Згідно з 6-8 розділами книги Буття, в ковчегу були Ной, його дружина, три їхні сини (Сим, Хам та Яфет), а також їхні дружини – разом вісім осіб.

Ким була дружина Ноя? Ім'я чи особа дружини Ноя в Біблії ніде конкретно не згадуються. Існує легенда, що нею була Ноема (Буття 4:22). Хоча це можливо, але Біблія цього не підтверджує.

English


Повернутися на стартову українську сторінку

Питання про Ноїв ковчег: Скільки часу зайняло спорудження ковчега? Скільки часу Ной перебував у ковчегу?

Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries