settings icon
share icon
Запитання

Що таке Новий Рай і Нова Земля?

Відповідь


Багато людей мають невірні погляди на те, що таке Рай насправді. 21-22 розділи Об’явлення детально описують Новий Рай і Нову Землю. Після того, як настане кінець часів, існуючі Рай і Земля будуть знищені і заміною їм стане Новий Рай і Нова Земля. Нова Земля стане вічною оселею для віруючих. Нова Земля – це «Рай», у якому ми і проведемо вічність. Там буде розташований Новий Єрусалим – святе місто. Саме на Новій Землі знаходитимуться ворота з перлин і золоті вулиці.

Рай – Нова Земля – фізичне місце, де ми житимемо з оновленими фізичними тілами (1 Коринтянам 15:35-58). Твердження про те, що Рай знаходиться «на небесах» – абсолютно небіблійне, так само як і те, що ми будемо «духами у Раю». Рай для віруючих стане новою і бездоганною планетою, на якій ми житимемо. Нова Земля буде позбавлена гріха, зла, хвороб, страждань і смерті. Можливо, вона буде дуже схожа на нашу Землю, або, вірогідно, стане відновленою нашою Землею, але без прокляття гріха.

Тож, як щодо Нового Неба? Слід пам’ятати про те, що наші пращури відносили Рай до неба та далеких світів, і рахували його за царство, в якому одноосібно править Господь Бог. Коли в Об’явленні 21:1 говориться про Нове Небо, імовірно, йдеться про створення нового, досконалого всесвіту, Нової Землі, нових небес, нового простору. І схоже, що Рай Господа буде відтворений заново, щоб дати «новий старт» усьому в нашому всесвіті, духовному і фізичному. Чи будемо ми мати доступ до Нового Неба у нашій вічності? Можливо… але нам доведеться зачекати, аби впевнитися в цьому! Нам надана можливість вивчати Боже Слово, щоб ми могли більш чітко сформувати свої уявлення про Рай!

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Що таке Новий Рай і Нова Земля?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries