settings icon
share icon
Запитання

Я увірував/-ла. Який наступний крок?

Відповідь


Вітаємо! Якщо ви – новонавернений християнин, то ви щойно пережили зародження свого нового, вічного життя (Івана 3:16; 10:10). Ваші гріхи були прощені, і ви отримали новий початок (Римлянам 4:7). Тепер ви маєте невимовну, славну радість (1 Петра 1:8-9).

Крім чудесного благословення пізнання Христа, ви, мабуть, думаєте: «Що ж далі? Який наступний крок?». Біблія пропонує декілька важливих принципів для тих, хто щойно розпочав стосунки з Богом.

1. Читайте Біблію. Існують різні переклади, а також багато місць, з яких можна починати читати Біблію. Хоча немає досконалого перекладу, ми рекомендуємо вибрати той, що буде легко зрозуміти і що є вірним до оригінального тексту Святого Письма. Щоб ознайомитися з деякими із сучасних популярних перекладів, ви можете перейти на такі сайти, як BibleGateway.com або YouVersion.com. Ми рекомендуємо почати читання з Євангелія від Івана чи одного з інших Євангелій, аби дізнатися про те, чого Ісус навчав і що робив під час Свого перебування на землі. Статті на GotQuestions.org допоможуть вам відповісти на ваші практичні питання про Бога та інші духовні теми. Біблія навчає: «Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди» (2 Тимофію 2:15).

2. Моліться. Молитва – це розмова з Богом. Багато хто вважає, що молитва має містити формальний набір слів і її слід промовляти лише під час церковної служби. Проте Біблія навчає нас молитися «безперестанку» (1 Солунянам 5:17). Нам доручено хвалити Господа вдень і вночі. Якщо ми бажаємо глибше пізнати Його, то маємо регулярно спілкуватися з Ним.

Протягом кожного дня ви можете дякувати Богові, просити Його задовольнити ваші нагальні потреби та молитися за інших людей. Також важливо молитися разом з іншими послідовниками Христа, заохочуючи й підтримуючи один одного, прославляючи Бога та шукаючи відповіді на свої прохання. Щоб отримати уявлення, як молитися, ви можете почати з Молитви Господньої (Матвія 6:9-13).

3. Охрестіться. Хрещення символізує ваше нове життя у Христі та проголошує, що ви тепер віддані Йому. Навіть Він охрестився (Луки 3:1-22), та закликає Своїх послідовників робити те саме. Хрещення практикували ще найперші християни (Дії 2:41).

Зазвичай, хрестять керівники місцевої церкви. Пастор або керівник церкви буде радий поговорити з вами про хрещення, якщо ви висловите свою зацікавленість.

4. Заведіть дружні стосунки з іншими християнами. Християнське життя призначене для того, щоб насолоджуватися ним разом з іншими. Ісус провів більшість Свого служіння з 12 учнями як Своїми найближчими друзями. Він також закликає нас жити, спілкуючись один з одним. У Новому Завіті є понад 50 віршів, які містять фразу «один одного» і стосуються любові, служіння, заохочення та молитви за інших. Кожна з цих вказівок вимагає стосунків з іншими християнами.

Товариство інших віруючих є однією з цілей місцевої церкви. Якщо у вашому районі є церква, яка навчає Біблії, – це чудове місце для вашої участі. Якщо ж ви живете в місцевості без церкви, вам слід молитися про те, аби Бог дав можливість зустрітися з іншими віруючими вашого району.

5. Допомагайте іншим. Почавши нове життя як християни, ви виявите в собі нову любов, що дає вам бажання допомагати оточуючим. Святий Дух відкриє вам можливості для цього. Ви можете служити бідним, допомогти сусіду в господарстві або відвідати хворого друга в лікарні. Дух ясно закличе вас виявляти Божу любов (1 Івана 3:17-18).

6. Розкажіть комусь про свою віру. Бути християнами – це не таємниця, це свято! Розкажіть усім, хто захоче слухати, про діяльність Христа у вашому житті. Іноді інші люди можуть увірувати в Ісуса через ваш приклад. Перед вознесінням на небеса Христос наказав Своїм апостолам зробити учнями всі народи (Матвія 28:18-20). Сучасні християни, як і раніше, покликані ділитися своєю надією з людьми навколо себе (1 Петра 3:15-16).

Це просто корисні поради щодо того, як зростати в новій вірі; вони не є списком вимог, аби стати християнами чи залишатися ними. Ви були спасенні благодаттю через віру, а не своїми власними вчинками (Ефесянам 2:8-9). Господь «в вас розпочав добре діло», і Він обіцяє виконати його (Филип’янам 1:6). Нехай же Він благословить вас у зростанні у вірі!

English



Повернутися на стартову українську сторінку

Я увірував/-ла. Який наступний крок?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries