settings icon
share icon
Запитання

Чи обіцяє Бог не випробовувати нас більше, ніж ми можемо знести?

Відповідь


У 1 Коринтянам 10:13 сказано: «Досягла вас спроба не інша, тільки людська; але вірний Бог, Який не попустить, щоб ви випробовувалися більше, ніж можете, але при спробі й полегшення дасть, щоб знести могли ви її». Цей вірш навчає нас дуже важливому принципу. Якщо ми належимо Богові, Він не допустить, щоб у наше життя ввійшли які-небудь труднощі, з якими ми не зможемо впоратися.

Отже, все, з чим ми зустрічаємось на своєму шляху, все, що спокушає нас, будь-яка трагедія, що трапляється з нами, – ми здатні подолати й досягти духовної перемоги. Це не означає, що життя завжди буде легким. Навпаки, той факт, що нам, можливо, буде потрібне «полегшення», вказує на те, що Бог іноді допускатиме важкі випробування. Ми можемо не вірити, що здатні подолати їх, можемо сумніватися у власних силах і можемо навіть зазнати невдачі у випробуванні. Однак це не означає, що ми не здатні подолати певне випробування. Яким би воно не було, Бог обіцяє, що ми зможемо подолати все.

Але що ж означає «знести» випробування? Це означає, що випробування не візьме гору над нашою вірою або над нами як дітьми Божими і що ми пройдемо через них неушкодженими. Нашій вічній долі нічого не загрожує, тому що нас підтримує Святий Дух, Який був даний нам як «завдаток» нашого спасіння (Ефесянам 1:13-14). Жодне випробування не зможе позбавити нас спасіння, тому що воно нам дароване Богом. Отже, Божі діти будуть твердо стояти у випробуваннях, тому що за руку їх тримає Сам Бог. Це доказ того, що наше спасіння реальне і наша винагорода на небесах чекає нас. Послання Якова 1:12 запевняє нас: «Блаженна людина, що витерпить пробу, бо, бувши випробувана, дістане вінця життя, якого Господь обіцяв тим, хто любить Його».

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи обіцяє Бог не випробовувати нас більше, ніж ми можемо знести?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries