settings icon
share icon
Запитання

Ким буде заселене Тисячолітнє царство?

Відповідь


Ким буде заселене Тисячолітнє царство?

Відповідь: Коли на землі настане Тисячолітнє царство, до нього ввійдуть дві різні групи людей – з прославленими тілами і з тілами земними, які пережили період горя й дожили до Тисячолітнього царства. Люди з прославленими тілами представляють церкву, яка отримає ці тіла у момент підхоплення (1 Солунянам 4:13-18; 1 Коринтянам 15:21-23, 51-53), і тих, хто воскресне після повернення Христа на Землю (Об’явлення 20:4-6). Людей із земними тілами можна розділити на дві групи: віруючих язичників і віруючих юдеїв (Ізраїль).

В Об’явленні 19:11-16 ми знаходимо опис повернення Ісуса Христа на Землю, відомого як Його Другий прихід. Підхоплення (1 Солунянам 4:13-18; 1 Коринтянам 15:51-53) – це поява Христа в небі, але не Його Другий прихід. Ми згадуємо про це, аби вказати на різницю між підхопленням і Другим приходом. В Об’явленні 19-20 ніде не згадується про таку подію, як підхоплення. Мається на увазі, що святі, які житимуть на Землі на момент повернення Христа, увійдуть до Тисячолітнього царства зі своїми земними тілами. Якби підхоплення чи будь-яка інша подія, під час якої живі віруючі мали б отримати прославлені тіла, була частиною Другого приходу Христа, то можна було б очікувати на існування опису такої важливої події в Об’явленні 19. Але ми не знаходимо такого опису. Єдину подію, внаслідок якої віруючі одержать прославлені тіла, ми знаходимо в Об’явленні 20:4-6, де говориться про тих, хто увірував під час горя, був убитий за свою віру, а потім воскрес. Крім цього, вважається, що саме тоді воскреснуть старозавітні святі, які також отримають прославлені тіла (див. Даниїла 12:2).

Ще одне місце в Біблії, на яке слід звернути увагу, – Матвія 25:31-46. У цьому уривку йдеться про суд над вівцями і козлами. Вівці й козли – це праведні та неправедні язичники. Христос судитиме неправедних язичників (козлів), і вони будуть кинуті в озеро вогняне на вічне покарання (Матвія 25:46). Тому ніхто з невіруючих язичників не виживе, щоб увійти до Тисячолітнього царства. Лише праведні язичники, або вівці, стануть мешканцями Тисячолітнього царства. Вони будуть народжувати дітей і населяти Землю. Однак, вони – не єдині, хто народжуватиме потомство в Тисячолітньому царстві.

Судячи з усього, коли Христос повернеться, весь Ізраїль увірує в Нього (Захарії 12:10). Ці люди також не отримають прославлених тіл (як ті, хто був піднесений до настання періоду горя і хто воскрес після нього). У них також народжуватимуться діти в Тисячолітньому царстві.

Отже, на Землі житимуть віруючі язичники, Ізраїль і воскреслі / підхоплені віруючі (з прославленими тілами). Проте, слід зазначити, що віруючі з прославленими тілами не матимуть можливості для продовження роду. Після земного життя шлюб перестане існувати (Матвія 22:30).

Діти, народжені під час Тисячолітнього царства, будуть відповідальними за особисту віру у Христа, як і всі люди в минулому (віру у Христа після Його приходу; віру в Бога – до цього: Буття 15:2-6; Аввакума 2:4; Римлянам 3:20). На жаль, не всі діти, які народяться в Тисячолітньому царстві, увірують. Дехто з них буде спокушений сатаною до повстання проти Бога наприкінці Тисячолітнього царства, коли його буде звільнено на короткий термін (Об’явлення 20:7-10).

Для подальшого вивчення цієї теми (про те, хто житиме в Тисячолітньому царстві), будь ласка, прочитайте наступні уривки: Ісаї 2:2-4; Захарії 14:8-21; Єзекіїла 34:17-24; Даниїла 7:13-14; Міхея 4:1-5.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Ким буде заселене Тисячолітнє царство?
© Copyright Got Questions Ministries