settings icon
share icon
Запитання

Мастурбація – чи є це гріх, згідно з Біблією?

Відповідь


У Біблії жодного разу не згадується мастурбація і не проголошується, що це гріх. Тим не менше, немає сумніву, що дії, які ведуть до мастурбації, є гріхом. Мастурбація – це кінцевий результат похітливих думок, сексуальної стимуляції і/або порнографічних зображень. Саме на ці проблеми слід звертати увагу. Якщо гріхи похоті і порнографії будуть подолані – питання мастурбації більше не існуватиме.

Біблія радить нам уникати навіть згадок про сексуальну аморальність (Ефесян 5:3). Важко уявити, щоб мастурбація пройшла цей тест. Інколи для перевірки, чи є щось гріхом, чи ні, варто подумати, чи буде вам приємно повідомити іншим, що ви щойно зробили. Коли ж ви будете збентежені або ж присоромлені, якщо інші дізнаються про це, то дуже імовірно, що це – гріх. Інший добрий тест – визначити для себе, чи можемо ми чесно, з чистим сумлінням просити Бога благословити та використати нашу діяльність для Своїх благих цілей. Не думаю, що ми зможемо гордитися мастурбацією або ж дякувати Богові за неї.

Біблія навчає нас: «Отже, коли їсте, коли п’єте чи щось інше робите, все робіть на славу Божу» (1 Коринтян 10:31). Якщо є найменший сумнів у тому, що наші дії задовольняють Бога, краще відмовитися від них. Стосовно мастурбації, однозначно, існує сумнів. «А все, що не з віри, – гріх» (Римлян 14:23). Відповідно до біблійних істин, мастурбація не може прославляти Бога. Більше того, нам слід пам’ятати, що наші тіла, як і наші душі, були викуплені Богом і належать Йому. «Хіба ви не знаєте, що ваші тіла – то храм Святого Духа, Який є у вас і Якого ви маєте від Бога, і що ви не належите самим собі? Бо ви викуплені за ціну. Отож прославляйте Бога у вашому тілі та у вашому дусі, що належать Богові» (1 Коринтян 6:19-20). Ця велика істина безпосередньо стосується того, що ми робимо з нашими тілами. Отже, у світлі цих принципів, потрібно чітко зазначити, що мастурбація є гріхом, згідно з Біблією. Важко повірити, щоб мастурбація задовольняла Бога, не несла печаті аморальності і пройшла тест Божого володіння нашими тілами.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Мастурбація – чи є це гріх, згідно з Біблією?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries