settings icon
share icon
Запитання

Чи існуватиме шлюб на небесах?

Відповідь


Біблія говорить нам: «По воскресінні не одружуються і не виходять заміж, а є мов ангели на небі» (Матвія 22:30, тут і далі сучасний переклад Українського Біблійного Товариства). Це було відповіддю Ісуса на запитання про жінку, яка багато разів була одружена – чиєю дружиною вона вважатиметься на небесах (Матвія 22:23–28)? Очевидно, що на небесах не буде такого поняття як шлюб. Це не означає, що чоловік і дружина не впізнають одне одного, потрапивши на небо. Це також не означає, що чоловік і дружина не зможуть мати близьких стосунків на небесах. Тим не менше, це, мабуть, означає, що чоловік і дружина більше не будуть одруженими на небесах.

Швидше за все, на небесах не буде шлюбу просто через те, що в ньому не буде потреби. Засновуючи шлюб, Бог прагнув задовольнити певні потреби. По-перше, Він бачив, що Адам потребував супутницю. «І сказав Господь Бог: Недобре бути чоловікові самотнім. Створімо для нього помічника – такого, як він» (Буття 2:18). Єва була рішенням проблеми самотності Адама, як і його потреби в «помічнику» – такому, який би йшов поруч із ним як партнер і провів разом із ним життя. На небі, тим не менше, не буде самотності, як і потреби в помічниках. Ми будемо оточені незліченою кількістю віруючих та ангелів (Об’явлення 7:9), і всі наші потреби будуть забезпечені, включаючи потребу в товаристві.

По-друге, Бог створив шлюб для продовження роду та наповнення землі людськими істотами. Небеса, тим не менше, не будуть наповнюватися через розмноження. Мешканці небес потраплять туди за свою віру в Господа Ісуса Христа; вони не будуть створені за допомогою розмноження. Таким чином, на небесах немає необхідності у шлюбі, оскільки там не буде розмноження або самотності. EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чи існуватиме шлюб на небесах?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries