settings icon
share icon
Запитання

Чому християни виступають проти шлюбної рівності?

Відповідь


«Шлюбна рівність» – це фраза, яка використовується в дебатах щодо гомосексуальних/одностатевих шлюбів у деяких країнах. Термін «шлюбна рівність» є спробою змінити формат дискусії та виставити в незручному світлі опонентів одностатевих шлюбів. Протистояти визнанню гомосексуальних союзів як шлюбу – це одне. Але набагато важче протистояти «рівності» у праві одружуватися. Проте новий ярлик не змінює суті ключових питань дискусії. Якщо «шлюбна рівність» означає «гей-шлюб», то християнам слід цьому протистояти.

Чому християни виступають проти шлюбної рівності? Саме питання вводить в оману. Не всі християни виступають проти шлюбної рівності, одностатевих шлюбів чи як би вони ще не називалися. Багато християн підтримують те, щоб гомосексуальний союз визнавався шлюбом юридично. Такі християни в цілому вважають, що сексуальну мораль не слід регулювати законами і що у вільному суспільстві людям слід мати можливість одружуватися з ким завгодно. Згідно з Біблією це трагічна помилка.

Зі Святого Письма абсолютно зрозуміло, що гомосексуалізм є протиприродним гріхом (Левит 18:22; Римлянам 1:26-27; 1 Коринтянам 6:9). Слово Боже подає шлюб як Його творіння, і саме Він визначив його як завіт між чоловіком і жінкою на все життя (Буття 2:24; 1 Коринтянам 7:2-16; Ефесянам 5:23-33). Згідно з Біблією гомосексуальний союз не є шлюбом. І те, що уряд може пропонувати нове визначення шлюбу, не має значення. Факт підтримки одностатевих шлюбів переважною більшістю суспільства також не має значення. Гомосексуальний шлюб завжди був і залишиться збоченням для Божого творіння.

У сучасному суспільстві, яке стає дедалі більше світським і нехристиянським, рух за права геїв зрештою здобуде перемогу в дебатах про шлюбну рівність. Замість загального покаяння та відродження християнської віри, гомосексуальні союзи будуть офіційно визнані дійсними шлюбами з усіма правами та привілеями, що з цього випливають. Але що би суспільство не робило, воно не може змінити того факту, що послідовники Христа повинні відповідати та підкорятися Його Слову. І воно однозначно заявляє, що шлюб – це союз між одним чоловіком та однією жінкою. Як християни ми визнаємо той факт, що живемо серед світських і нечестивих людей, але для нас незмінне Слово Бога є ціннішим за мінливі звичаї суспільства. «Бо ж Бог правдивий, а кожна людина неправдива» (Римлянам 3:4).

Християнам не потрібно виступати проти надання гомосексуальним парам статусу громадянських союзів і отримання ними відповідних урядових преференцій. Податкові пільги, спадкоємні права, право відвідувати лікарні тощо не розглядаються в Біблії. Проте коли справа доходить до визначення шлюбу, християни мають бути непохитними. Шлюб створив Бог. Жодна людина не має права і повноважень змінювати його визначення. Незалежно від того, що санкціонують уряди і суспільство, гомосексуальні союзи ніколи насправді не будуть рівними з гетеросексуальними шлюбами.

EnglishПовернутися на стартову українську сторінку

Чому християни виступають проти шлюбної рівності?
Поділитися цією сторінкою: Facebook icon Twitter icon Pinterest icon Email icon
© Copyright Got Questions Ministries